Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeile prefera "uritii"


Recommended Posts

Originally posted by anky

Hai ca imi place ce ati scris fiecare,sint curioasa care actori va plac?Multe femei il vad pe Brad Pit extraordinar de frumos,sincera sa fiu mie chiar nu imi place.Mie imi place tare mult Nicolas Cage,are ceva care ma atrage pur si simplu..[il]Anca, mi-ai luat cuvintele din gura... poze de la marepoze de la munte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Chestia cu barbat frumos - papusa - tine si de varsta. In frageda tinerete imi placeau blonzii cu ochi albastrii/verzi si corp de sportiv... Am avut chiar si doi prieteni din categorie. M-am intalnit dupa ani cu ei si dezastru. Din blondul de altadata acu e un fel de galben cenusiu, au cam chelit, au facut burtica dupa ce s-au lasat de sport, sunt ridati zdravan... arata taaare batraniciosi. In schimb al meu sot, un creol cu trasaturi mai aspre parca arata mai bine pe an ce trece. Nu se ingrasa, firele albe de pe tample sunt din ce in ce mai sexi, nu are riduri, ce sa zic, ma indragostesc de el din ce in ce mai tare[;)]

Ca actor imi plac Harrison Fors si Mel Gibson [pofta]

 

Mamica de spiridusid="red">

 

Poze cu Loriana

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

off topic: dom'le ma seaca chestia asta: bredpitu' nu se scrie, dom'le cu 2 d'alde "t"?

 

on topic dar banal si confuz ca totdeauna...gagicile zic ca al meu e bine, mie la inceput nu prea imi placea de el pe dinafara, insa tot launtrul lui ma chema... revelatia ca sunt indragostita de el insa am avut-o pe plaja la 2 mai[:D]

 

va pup, sa aveti parte numai de fumosi intel inside!

 

bobi si andi

 

sunt confuza... sau poate nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Phiii, joxaneeeee, sa traiesti! Ma gandeam ce sa mananc azi...privind poza postata de matali, mi s-a taiat de tot, si de mancare, si de toate cele...

 

V

 

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

Phiii, joxaneeeee, sa traiesti! Ma gandeam ce sa mananc azi...privind poza postata de matali, mi s-a taiat de tot, si de mancare, si de toate cele...V“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu


id="quote">id="quote">Ca bine zici; am vazut si eu poza lui nenea joxi, iar acu' dau o fuga pan' la lamaile lui iren!Si asa nu-mi reuseste mie nici un regim de slabit; cred ca o sa-mi fac un afis cu personajul sus mentionat![alcool]Laura, mama lui AndreiPozePoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Joxy, am zis ca frumusetea e garnitura, e complementara, dar sa nu lipseasca ingredientele de baza: inteligenta, practica/emotionala, ce-o fi-numai sa fie, bun simt, ingrijire a corpului si a mintii. Dar uratul pe care ni l-ai pus tu nu are nici ingrediente de baza, nici garnitura. [:D]

Baietu' aista are macar garnitura. Fetele: unu, doi, trei si! DESCHIDETI! http://www.seductiatrupului.ro/f_17.php

 

2.Fetele cu preferinte hollywoodiene, coltul cu actori frumosi e mai jos. Aici analizam mitul frumosului si complementaritatea uratului.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine n-a fost niciodata o conditie frumusetea barbatului, dar DIN FERICIRE, s-a nimerit sa am un barbat, mai fetelooor!!! e frumos-frumos-frumos si bun si iubitor si foarte destept! Sper sa ramana numai al meu, nu cum ziceti unele dintre voi pe-aici [:(].

Ne dorim foarte mult o fetita, iar eu sper sa semene cu tati [;)]

 

Ca actori imi plac:

I: Keanu reaves

II: Clive Owen (Doamne, ce voce are omu' asta!)

III: Mickey Rourke (care nu-i chiar frumos [:D])

IV: Brad Pitt

 

cam multi [:D]

 

Pozeid="Comic Sans MS">id="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...