Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeile prefera "uritii"


Recommended Posts

Vad ca aproape toate aveti cate un idol gen BRAD PITT,nu am citit pe nici una care sa spuna;

 

wow barbatu meu e mortal,super sexy si destept cand deschide gura,miroase super sexy iar in pat face sex ca un zeu !

 

Sa inteleg eu ca femeile intr-adevar se marita cu barbati "second hand"?

 

Mie intotdeauna mi-au placut barbatii impresionant de aratosi ,chiar cei care este greu de ajuns la ei, pentru mine "era" un fel de "challange" sa pot cuceri pe cel mai cel!

De altfel nu am avut nici un barbat urat in viata mea,sa inteleg ca sunt eu mai norocoasa?

Barbatul cu care m-am maritat este intr-adevar WOOOOW ,suntem indragostiti de 10 ani si inca functioneaza !

 

Barbatul meu este cel mai frumos printre pamanteni!

 

 

+37[gravi]SOPHIA

http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

JOXY Mancatasi oki de frumos unde ai gasit poza asta bre?Am murit de ras cu lacrimi,mau apucat contractiile sper sa nu mi se rupa apa facerii!Esti mortal,am ras cu lacriiiiimi,chiar ca tipul este super sexy mader faker!

quote:Originally posted by joxy

dedicatziune speciala, pentru matale, fara numar, mancatziash oki tai frumoshi, pupate-ash pe guritza ta dulce:http://www.margaritkaa.street.bg/mango3.jpgGiocsanu barosanu.


id="quote">id="quote">+37[gravi]SOPHIAhttp://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai si al meu e fain. Plus ca are 1.94 si nu are burta si mai e si un tata si un sot impecabil. De am mancat ceva probabil cu polonicul.

Dintre actori Daniel Day-Lewis ( actorul din ultimul mohican)

si

Daniel Caviezel

 

Olga

 

When you're strange

Faces come out of the rain

When you're strange

No one remembers your name

-The Doors-

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si al meu este rupt din flori [bis]barbat bine prezentabil,destept

un sot si tatic nemaipomenit[^]

nici nu vreau mai mult de atat[8**]

sunt mandra de sotul meu si mai ales de printesa noastra ca la copiiat 100%[asia]

[recevere]

 

POZE malaysia

malaysia2006

 

[colegi][majoreta]

irina[majoreta]EMILY2005.01.06[colegi]

[foto]POZICI NOI[colegi]EMILY sufletelul nostru[zana] poze[papica]

cine se trezeste de dimineata departe ajunge[colegi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acu douajdeani cind ne-am cunoscut l-am ales ca era un frumos cu ochii verzi, brunet, da' am luat plasa, ca m-am ales cu un burtos, si inceput de chelie. Si e si mai scund decit mine parca acu, ha ha.

Oricum, cind nu ma uit dupa femei (ma intereseaza mai mult ele, mai vezi cu ce-s imbracate, machiaje, treburi de astea intre noi femeile), observ ca nu mai observ barbati tineri, ci in jur de 45 de ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic de al meu ca e fabulos de frumos dar acum uitandu-ma la pozele frumosilor vostri ma gandesc ca poate exagerez!!! [:-)))][:-)))]

Barbati bine ar fi: Matt Damon - pe primul loc, David Gahan, Morgan Freeman (zicea cineva mai sus de voce).

 

J si Carla (05.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de anky

Daca tot sa scris despre barbati ca ar prefera uritele,sint curioasa ce gindesc femeile despre barbatii 'uriti'?...Ce inseamna un barbat urit?.Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05


id="quote">id="quote">Cred ca aici e vorba pur si simplu de gusturi personale si de perceptie; asa cum nu exista femei urate, la fel nu exista barbati urati; E, oare, "urat" tot ce nu ne place noua? NU! E doar cineva cine nu ne place si atat! E foarte relativa chestia cu femeie/barbat urat(a)."Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/93f2re2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...