Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeile prefera "uritii"


Recommended Posts

M-am p...t pe mine de ras/!!!Joxy, unde l-ai gasit?????[:-)))][:-)))][:-)))]

quote:Originally posted by joxy

dedicatziune speciala, pentru matale, fara numar, mancatziash oki tai frumoshi, pupate-ash pe guritza ta dulce:http://www.margaritkaa.street.bg/mango3.jpgGiocsanu barosanu.


id="quote">id="quote">Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Habar n-am cum gandesc femeile si ma indoiesc ca exista vreun barbat care sa inteleaga, dar nu pot sa nu ma minunez de urmatoarea situatie:

Am un amic inca de pe vremea liceului. Nu arata chiar ca cel din poza ce a facut furori pe aici, dar nici departe nu aste. de vreo 10 ani sau mai bine are trei "prietene". Care stiu fiecare de celelalte. Care toate ofteaza dupa el si il asteapta sa se decida, fiecare sperand ca ea sa fie aleasa. Iar el este ba cu una, ba cu cealalta, ba la a treia si ma indoiesc ca are vreun gand de insuratoare. De 10 ani!!!

 

P.S. Tipul are un job bunicel si este ok in rest, dar in nici un caz nu este vreun nabab/actor/politician sau alta celebritate. In societate e un tip foarte zeflemist (dar la modul cult, umor rafinat, tipul nu-i prost de loc si are cultura babana). Acum cum se poarta cand este intre 4 ochi cu fiecare din ele habar n-am, o fi ceva la mijloc! sau poate nu.

 

 

My life stinks

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anky, pentru mine pe uratii cu care am fost la un moment dat ii consideram interesanti. Aveau multe alte calitati de apreciat pe care, in general, nu le gasesti la cei frumosi. Pe unul pe care l-am iubit si foarte tare l-am pierdut pe motiv ca "eu eram frumoasa si el era urat" (vorba maica-sii - ca precis aveam eu vreun interes sa ma cuplez cu el.. Si cum el a ascultat de mamica...No comment...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dianaintruder id="blue">ai dreptate sa fi indragostita rau. Mai e fain si din punctul meu de vedere. Cu o singura chestie nu-s de acord. Ar cam trebui sa-ti schimbi oglinzile ca eu nu am vazut nici o urata. Pupici familiei super dragutze.

 

Olga

 

When you're strange

Faces come out of the rain

When you're strange

No one remembers your name

-The Doors-

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana,

 

ca si olga, iti zic si eu, sotul tau e un barbat dragutz, dar si tu esti dragutza si nu vad motivul pentru care trebuie sa te desconsideri.

 

aparent, familia voastra este f faina, de aia poate e bine sa incerci sa gasesti o formula incat sa nu se mai ajunga niciodata la bataie si scuipat si jigniri.

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Joxi...prima data varul meu mi-a trimis poza , cica "uite bunaciune ce-ai pierdut..."..sincer, la prima vedere m-am speriat...acum, cu tine, sunt la a doua vedere si m-am amuzat..

 

In rest fetelor, eu nu prea am vazut barbati urati...nu fizicul unui barbat este respingator ci caracterul. Mie mi-au placut intotdeuna barbatii finuti, manierati si musai foarte destepti,chiar "tocilarii"..asa ca m-am luat si eu una bucata "american geek ",avocat, absolvent Magna Cum Laudae ...bineinteles ca pentru mine este cel mai daraglas, destept , etc etc...si eu sunt la fel pentru el..

 

Uite aici poza mea preferata cu "draglasul meu": http://pg.photos.yahoo.com/ph/abmswanson/detail?.dir=/6abascd&.dnm=c20escd.jpg&.src=ph

 

 

si alte poze cu noi http://pg.photos.yahoo.com/ph/abmswanson/album?.dir=39c6scd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

 

Numai bine,

 

Andreea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...si pentru ca tot vorbiti de George Clooney ...am stat la 1 metru de el..a venit la un festival de film din Santa Barbara, ce sa mai, imbulzeala mare, toata lumea il astepta. Noi eram la un restaurant in apropiere cand am aflat vestea, asa ca, am iesit si eu cu fii-mea in brate sa vad "minunea". Nu aveai unde sa arunci un ac pe partea cu teatrul...asa ca am stat cuminte pe trotuarul de vis a vis...spre bucuria mea a coborat din limuzina pe partea mea asa ca m-am apropiat imediat de el...apoi m-am blocat..el ne-a zambit (mai erau si alte persoane pe acelasi trotuar cu mine...deci sa nu credeti ca eram doar eu si fii-mea![hot])ne-a facut cu mana...daca nu ma pierdeam cu siguranta dadeam mana cu el..asta e..next time..

 

Ce sa va zic, pana sa-l vad live nu pot sa spun ca ma dadeam in vant dupa fizicul lui..mi se parea atragator dar nici chiar sa lesine femeile dupa el...acum pot sa spun cu mana pe inima : este cu adevarat "nepermis" de atragator, mult mai mult decat in poze si are un aer si un charm aparte..of of of..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...