Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a nascut a doua oara!


danaA

Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

V am tinut pumni tot timpul de cand am aflat de Sfefa scump[il].

Ma bucur ca este bine si jucaus din nou.

Mamica frumoasa si curajoasa o imbratiare calda pentru toti 4, sa va triasca si sa va bucurati de comorile voastre[pup]

 

 

 

Laureta si galusca Inisa[iepu](10 iunie 2004)id="Comic Sans MS">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, ce ... dorinta de a trai! Sa fie sanatosi amandoi baieteii si voi pe lana ei si sa se bucure de viata pe care o au n fata!

Iar tu, mamico, sa fii sanatoasa si sa ai grija de ei in continuare, pana la 100 de ani, cand vor avea ei grija de tine!

Sa-ti traiasca!

 

Pupicei, Ingeras [gravi]23+ [fetita] Maya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu e mare si puterea lui a fost demonstrata inca o data prin ceea ce s-a intimplat familiei voastre .

Cred ca El a avut grija de voi sa fiti acolo in Canada in asemenea imprejurari.

[ruga] sa fiti intotdeauna o familie fericita si sa va bucurati intotdeauna de copii vostri.

Lui Stefan ii urez sanatate multa si tot ce este mai bun in viitor.

 

Mariana [gravi] 14+ id="purple">

mama de id="red"> Monica, id="pink"> Mateiid="teal"> si Markusid="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce-nseamna sa te rogi pentru viata copilului tau,si sa nu mai poti respira pentru tine,sa respiri numai pentru el.Stiu deasemenea cum se alterneaza zilele bune cu zilele proaste,cum mori si invii odata cu ele.Cum e atunci ,cand, crezi ca greul a trecut,si te pocneste brusc perspectiva de a avea un copil cu handicap.Cat timp te rogi sa faca un pas,si cand l-a facut,sa te rogi sa-l faca bine.

Dar toate chinurile si supararile dispar atunci cand copilul este intr-un final bine.Mintea parca refuza sa stocheze asemenea informatii,iar amintirile care-ti raman par sa nu fie traite de tine.

 

Nu pot sa spun decat ce au spus si celelalte fete:desi stiam foarte bine povestea voastra,tot mi-au tasnit lacrimi,dar de aceasta data poate si de bucurie.

Sunt putine mamici care traiesc tragedii asemanatoare cu ale noastre,si ma rog la Dumnezeu ca toate sa razbeasca asemeni noua.

 

Si pe copilul meu il cheama Stefan,si cineva mi-a spus ca-n limba greaca(parca),Stefan inseamna invingator.

 

Ai doi copii foartea frumosi.Sa-ti traiasca !Sa va bucurati cu totii de viata, de sanatate si fericire.

 

Speranta sau vointa

Noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...