Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a nascut a doua oara!


danaA

Recommended Posts

Fetelor, va multumesc din suflet pt cuvintele si urarile facute. Fiecare mesaj mi-a mers la suflet.

Vineri, sambata si duminica au fost zile pe care le-am trait prin prisma a ceea ce s-a intamplat acum un an. Adica ma uitam la ceas si ma gndeam ce faceam anul trecut la aceiasi ora?

Am vrut sa impartasesc cu voi bucuria ca Stefan e bine. Cred ca am si vrut sa vorbesc despre ceea ce s-a intamplat.

Adi nu vrea sa-si aduca aminte. Refuza sa vorbeasca despre asta. Cred ca isi impune sa uite. Dar eu simt nevoia sa vorbesc. Probabil ca si asta e un motiv pt care am scris povestea.

 

Va pupacim!!

 

Dana, mamica de 2 baieti--Andrei(18 august-2000) si Stefan(21 Mai--2004)http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/danatent/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

O Dana...sa-ti traiasca amandoi copiii si sa fie sanatosi.Chiar te-a incercat viata asta destul de mult. Si micului luptator Stefanut un pupic dulce din partea mea si unul din partea maimutei mele Adela.

Inca plang,desi iti stiam povestea si cat de bolnavior a fost puiul, dar cuvintele tale scrise cu atata durere si bucurie in acelasi timp mi-au atins coarda sensibila a sufletului.

[flo] pentru o familie de invingatori.

 

Liliana

 

Poze cu maimutica mea

 

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[grup]"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."[8**]


Buna Dana!

 

Am ramas uimita de toata povestea...in Romania totul ar parea ca un mare miracol...dar in Canada minunile sunt realizabile.[bis]

 

Ma bucur sincer ca ati trecut cu bine prin toate si ma rog pentru voi si pt Stefan sa aveti parte de zile senine si multa sanatate...

Se vede ca Stefan are un inger pazitor id="purple">foarte puternic...[ilp]

 

 

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

 

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69216&whichpage=1

 


 

Simina [zana] cu Teo[copil] ,Diana [huta]si Andrei

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma incearca sentimente contradictorii citind ce-ai scris, Dana, imi curg lacrimi de tristete remorand greutatile prin care ati trecut dar si de fericire sa va vad acum din nou acea familie minunata care erati! Pupici micului luptator, Stefan care merita toata admiratia noastra, pupici fratiorului minunat Andrei si voua parintilor exemplari!

 

Diana id="red"> , [copil]Vladutid="blue">(16.05.2004)id="green">( bebelus si copilas ) & [copil] Timeea id="red">(18.05.2006)id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Dana,

 

E cutremurator cit a suferit puisorul vostru mic si scump! Am plins si acum (la servici fiind) ca si in seara cind Adi ne-a dat infioratoarea veste. Nu stiu de unde ati avut atita putere si voi si mai ales puiu mic sa luptati, sa sperati si sa va rugati. Sunteti o familie extraordinara si aveti doi copii nemaipomeniti. Sa va traiasca si sa va aduca bucurii in suflet, si poate intr-o buna zi, o surioara [gravi] va implini familia asta frumoasa si tare draga noua... [grup]

Va pup tare, mai ales pe Stefanelu mic si scump [pup]

Lia

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va dea Dumnezeu sanatate,sa fiti fericiti si tot binele din lume sa va insoteasca!Sa va traiasca copilasii si sa nu mai aveti parte de nici o stavila in viata!

Sanatate si numai bucurii,sunteti niste INVINGATORI !!!

 

nicoll_mada si [copil] Codruta Andreea ( 29.07.2005 )

http://photos.yahoo.com/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...