Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Promisiuni!


Recommended Posts

Uneori le respect, uneori nu prea reusesc. Incerc insa sa evit promisiunile fara acoperire, macar atat.

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu promit foarte rar dar intoteauna incerc sa respect ceea ce spun.Daca nu sunt sigura de ceva intotdeauna zic "poate" ca omul sa nu se bazeze pe mine si apoi sa dezamagesc.

Nici eu nu suport oamenii care intarzie.

 

 

 

Razvanid="blue">(07 martie 2004)[testoasa] si mami[vampa]

 

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu fac promisiuni destul de rar celorlalti dar le onorez, chiar si in detrimentul meu daca e necesar. Totusi, nu cred ca exista vreo persoana care sa-si fi respectat absolut toate promisiunile atat fata de sine cat si fata de altii.

 


Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.id="size2">id="Courier New">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Jocelyn

Si eu fac promisiuni destul de rar celorlalti dar le onorez, chiar si in detrimentul meu daca e necesar. Totusi, nu cred ca exista vreo persoana care sa-si fi respectat absolut toate promisiunile atat fata de sine cat si fata de altii.


Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.id="size2">id="Courier New">id="purple">
id="quote">id="quote">Joce, desigur ca exista situatii cand e absolut imposibil; eu vorbeam, in limita posibilitatilor. Adica, sa nu faci promisiuni de dragul promisiunii dar sa nu insemne nimic. Sigur ca si eu mi-am incalcat din promisiuni, dar m-am simtit pe-ni-bil!"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/93f2re2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...