Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand ati plans ultima data...?


Recommended Posts

Si de ce? Eu am plans cand s-a terminat vacanta si m-am urcat in avion. M-am gandit la cei dragi ramasi pe care o sa-i revad cel mai devreme peste jumatate de an. Nicidata n-am putut sa trec peste momentul despartirii fara lacrimi. Voua va vine sa plangeti dintr-un motiv sau altul? Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Azi...cand am citit ce a patit Barbye!Si ieri ...cand am vazut incä o tragedie la care te intrebi: "De ce Doamne?"Si plang in fiecare zi...referitor la ceea ce tu ai amintit.Si nu pentru ca mi-ar merge räu, dar esti atat de dezamagit de ceea ce ai gäsit incat ajungi sa te intrebi dacä a meritat!

 

Eu incerc sa nu plang in momentul despärtirii ca sä nu-i intristez pe ai mei.Mämica plange oricum, asa ca ce sä o mai necajesc si eu.Mai bine mä abtin si pläng pe drum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Astazi mi-au dat lacrimile cind am vazut un reportaj despre accidentul din Bucuresti (astazi era imormintarea tinarului taximetrist si cred ca si a celor doi cinefili).

Iar de plis din motive personale... in ultima vreme nu prea am mai avut de ce... slava Domnului!!

 

 

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum o saptamana cand faceam bagajele pentru intoarcere in Islanda ma gandeam ca si vacanta asta mult asteptata s-a sfarsit si ma imbarbatam singura ca nu mai e mult pana in decembrie cand voi fi din nou acasa. Acum scriu si plang. Ce repede a trecut, infiorator de repede. Aici, atat de departe de cei dragi, un simplu gand care zboara catre ei , ma face sa plang din senin. De multe ori incerc sa imi stapanesc lacrimile pentru ca am colegi langa mine la birou care se uita ciudat. Nu inteleg cum pot trece atat de usor de la o stare la alta. Uite ca nici eu nu am crezut si totusi mi se intampla chiar mie. Poate pentru ca niciodata nu mi-am imaginat, nici macar in gluma, ca voi ajunge sa fiu atat de departe de parintii si fratii mei, mai ales acum cand, parintii au atata nevoie de mine si asta pentru ca au ajuns la batranete. Intotdeauna m-am vazut langa ei,ajutandu-i si daruindu-le putina fericire, putina bucurie, macar pe sfert din cat au putut sa-mi daruiasca ei de cand m-au adus pe lume. Plang, plang si constientizez ca pierd momente pretioase pe care timpul, dusmanul meu cel mai aprig, mi le va fura pentru totdeauna.

Si sa revin la intrebarea ta, Cristina, da,plang zilnic, dorul de casa ma ucide putin cate putin.

 

 

Nana Motocid="Comic Sans MS">

Fotografii nunta!

 

 

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In ultima zi a mini-lunii de miere, in timp ce ma plimbam pentru ultima data (in vacanta asta, sper) pe malul Mediteranei. Imi parea asa de rau ca s-a terminat vacanta, pentru ca ne-am simtit minunat si nu in ultimul rand pentru ca stiam ca vom reincepe slujba si o sa stau din nou destul de putin cu sotziorul meu...

 

Nunta noastra de vis

 

 

 

Luna de miere

 

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte... m-am uitat mai intai la stiri... apoi am vazut putin la "Liceenii"... si mi-era ciuda ca n-am stiut sa apreciez ce aveam decat dupa ce a trecut... si apoi mi-am amintit de G Sovu, "inventatorul" liceenilor, care mi-a fost profesor si iar am plans...

 

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...