Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand ati plans ultima data...?


Recommended Posts

lomaid="red">(of topic)

barbye este un tanar membru dc care a suferit un accident groaznic zilele trecute.este pe forum povestea ei la "discutii generale"si acolo poti sa citesti si cum o poti ajuta.

ultima oara am plans acum 2-3 ore la banca cand am pus ceva banuti pt barbye si m-a intrebat tanti aia ce sa scrie la rubrica pt ce sunt banii,era o rubrica acolo,i-am zis ca donatie si a vrut amanunte.m-a apucat plinsul.si am mers asa pe strada in ploaie plangand.

eu oricum sunt f emotiva.

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

azi. pt k sunt o labila si imi vine sa-mi dau palme singura.

 

 

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iulissa

Emotionata pana la lacrimi am fost cand am intalnit delfinii. Se intampla in partea a 3-a a lunii noastre de miere, si a fost o senzatie de nedescris. Minunat sentiment![gravi]Iulica Nevestica


id="quote">id="quote">Ah, ce te inteleg. Sunt innebunita dupa delfini...Crinuta si [bonjovi] Rayan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu citi ani ai Elise ,dar iti spun din proprie experienta ca am devenit o plingacioasa odata cu trecerea anilor.

Am plins ,cind m-am departat de casa pentru o perioada mai lunga.Plingeam si nu ma puteam opri.De atunci tot pling si de bucurie si de tristete.

Am plins cind l-am vazut pe fimiu in prima zi de gradinita .Si citeva zile dupa ,pentru ca el plingea si mi se rupea inima sa-l vad asa.

Sensibiloasa de mine.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...plang de fiecare data cand ma regasesc in suferintele altor oameni,

 

si sufar de fiecare data cand nu exista certitudinea unei explicatii care sa motiveze dezechilibrul respectiv ...... iar restul .. probabil il stiti ....

 

 

ca sa nu mai vorbesc de marile semne de intrebare pe care ni-le ridica viata din cand in cand ....... semne in fata carora reactionam sau nu .... sau ce este si mai important .... invatam sau nu .... "acel ceva" care ne poate schimba viata ....

 

este vorba si de vointa dar si de intelepciune ,

este vorba de echilibru dar si de dreptate....

este vorba de iertare .. dar si de ... armonie cu tine insuti ...

 

din pacate multi sunt total indiferenti si distanti fata de toate momentele grele care se intampla in jurul lor cat si in interiorul lor ... si cred astfel ca viata este mai usoara, ........ dar eu cred ca se inseala amarnic si ca intr-o zi cu siguranta se vor confrunta, undeva-candva, ...... cu o singuratate infinita ...............

 

 

 

.... Ioana si al ei STEFAN DIMITRI ....... (3.10 anisori)

 

http://share.shutterfly.com/osi.jsp?i=EegNWjFi0btWMa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultima data am plans in hohote acum vreo 3 saptamani, cand, ajunsa acasa de la servici am gasit-o pe fetita cea mica "tunsa" de catre cea mare...Am avut un soc, desi stiu ca se pot intampla lucruri mult mai rele...Dar imi placea mult cum ii statea cu parul pana la brau, ondulat, numai inele...si am gasit-o cu parul ciopartit, foarte scurt si cu bretonul taiat la 0... De furie am tuns-o si pe ailalta la fel, iar a doua zi le-am dus la coafor sa le "dreaga"...desi mare lucru nu a putut sa mai faca...

 

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)

poze_cu_fetele_mele

poze_noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...