Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am revenit !!!


Recommended Posts

Buna ziua, Cu siguranta va amintiti de mine si de povestea mea. Asa cum am promis, cu toate ca au fost unele fete care au pus la indoiala sinceritatea mea, am revenit sa va spun cate ceva despre mine si evolutia lucrurilor. Am aflat ca pana acum sarcina merge destul de bine, e drept pericolul nu a trecut inca. Si din fericire am reusit sa ma si linistesc si viata a intrat pe fagas normal, in doua cuvinte : suntem o fmilie fericita eu, sotul meu si bebe din burtica. Multumesc celor ce mi-au trimis mailuri d eincurajare, multumesc chiar si celor care au fost rautacioase, ptr ca toate ati fost sincere, si asta e cel mai important. Feriti-va de situatii extreme si aveti grija de pasii pe care ii faceti ! Cand hotarati ceva, urmati drumul ales fara regrete ! Va doresc intelepciune si rabdare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu imi amintesc, si iti doresc sa ai o sarcina usoara pana la capat, fara nici un pericol.

Nu am pus la indoiala sinceritatea povestii tale, si apoi, chiar daca ar fi fost o inventie, nu vad ce ar fi fost rau. Oricine poate invata cate ceva urmarind o astfel de poveste, urmarind parerile participantilor.

Va doresc sa va iubiti si sa treceti peste dificultati.

O viata, un copil, inseamna enorm. Indiferent al cui este. Parinte ii este cel care il creste si ii ofera afectiune.

 

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Eliza

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos si frumos.

 

[flo]

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...