Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor am nevoie de o opinie


Recommended Posts

Mazzel...pai asta fac si eu trial and error...incerc ca nu am nimic de pierdut. Sunt de acord ca in buna masura destinul ni-l facem singuri...si caut...E posibil sa fi trecut adesea pe langa marea sansa pe neobservate, dar ocazii se vor ivi in continuare. In ce o priveste pe fata asta, as vrea sa fie fericita...nu ia-m spus ca o iubessc tocmai ca sa nu aiba mustrari de constiinta in eventualitatea in care hotaraste sa terminam sau gaseste pe altcineva. Nu stiam ca psihologia feminina poate sa fie atat de diferita de cea masculina :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mazzel

ia gandeste-te, care o fii secretul celor care se indragostesc, raman impreuna, ladesc o relatie de ani, imbatranesc frumos impreuna?


id="quote">id="quote">

 

este trial and error....acolo este secretu"

 

trebuie sa cercetezi cit te tin balamalele [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pork, sincer nu te cunosc, esti doar un nume simpatric pe forum dar iti doresc SUUCCES in viatza si sa-ti iasa in cale "fericirea" dupa care tanjesti atata.

este adevarat ca viatza ne scoate in cale situatii pe care oricat le-am intoarce pe toate partille tot e seama "destinului" le punem, dar 99% din drum ni-l facem si alegem singuri.

da-i bice pana se poate, viatza este scurta.daca nu e vb de viatza si de moarte, de situatii de neiesit, ca boli incurabile de ex, nu exista situatie pe lumea asta fara rezolvare.nu merita sa nu bei/mananci, sa iti pierzi timp important din viatza asta scurta pt asa ceva cand ai putea sa profiti de viatza iubind pe cine trebuie sau experimentand cum zice guestus daca asta te face fericit.

[hia]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

porc ma enervezi si Nu imi place de tine...

 

ba o iubesti si suferi dupa ea si nu mananci de 3 zile..si k ea nu mai e alta...

ba mancarica e mancarica si berica e berica si socializarea e socializare....si esti extrem de cool si relaxat.

 

hotaraste-te: esti amorezat belea si mori de dor, sau esti cu fundul in 16758392 luntre si te doare in fundul ala de porc cu codita...

 

mie nu-mi plac astia "caldicei" ca tine....nu atitudinea asta in veci nu ai sa faci pe vreuna sa tresalte si sa suspine dupa tine...nu-i de mirare ca si femeia aia isi vede de suferinta ei.

 

esti snob si nu vrei sa arati ca suferi, sau te chinui sa suferi ca sa nu arati ca de fapt esti genul indiferent si insensibil, pt ca nu da bine la femei???

 

io una ca femeie de 26 de ani, ti-o zic sincer...ca NU-mi placi...adika nu personal...nu ma intelege gresit...dar semnalele de la tine, sunt haotice si gen lasa-ma sa te las...ba o vrei si esti pasional si suferi, ba esti smecher si constient ca tre sa gas pe alta....fii dom'le autentic si hotarat pe o directie: o vrei pe asta, suferi crancen 3 luni k ea nu te vrea si apoi GATA, gas pe alta fara sa te mai gandesti la ea deloc. sau dc tot mananci atata si te doare in fund, nu mai baga vrajeala ca ea e speciala si mori de dragul ei!

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ti-am zis eu pork k suferi de mania aparentelor....tztztztz

ma enervezi, mananci ca Porku'..si nu iti mai pasa nici tie de ea. e clar!! ce i-ai oferit dom'le asa profund, ce e acest tot??

 

dc suferi cum de poti manca...mananci= nu mai suferi de nimic. e clar...

 

ma enerveaza barbatii astia la greu, se plang la impresie ca sufera, printre doua eructatii (a se citi ragaituri) intre doi dumicati buni, udati cu bere sau cu vin...plus pe drumul dintre un pat (cu o femeie fierbinte in el) spre alt pat (cu alta femeie..)................bleah[xx(][xx(]

 

nu suferi bei pork...nu mai minti pe aici.

 

ma enervezi cu mancatul asta al tau relaxat...sa mor io...[xx(][xx(]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by babyblue

porc ma enervezi si Nu imi place de tine...ba o iubesti si suferi dupa ea si nu mananci de 3 zile..si k ea nu mai e alta...ba mancarica e mancarica si berica e berica si socializarea e socializare....si esti extrem de cool si relaxat.hotaraste-te: esti amorezat belea si mori de dor, sau esti cu fundul in 16758392 luntre si te doare in fundul ala de porc cu codita...mie nu-mi plac astia "caldicei" ca tine....nu atitudinea asta in veci nu ai sa faci pe vreuna sa tresalte si sa suspine dupa tine...nu-i de mirare ca si femeia aia isi vede de suferinta ei.esti snob si nu vrei sa arati ca suferi, sau te chinui sa suferi ca sa nu arati ca de fapt esti genul indiferent si insensibil, pt ca nu da bine la femei???io una ca femeie de 26 de ani, ti-o zic sincer...ca NU-mi placi...adika nu personal...nu ma intelege gresit...dar semnalele de la tine, sunt haotice si gen lasa-ma sa te las...ba o vrei si esti pasional si suferi, ba esti smecher si constient ca tre sa gas pe alta....fii dom'le autentic si hotarat pe o directie: o vrei pe asta, suferi crancen 3 luni k ea nu te vrea si apoi GATA, gas pe alta fara sa te mai gandesti la ea deloc. sau dc tot mananci atata si te doare in fund, nu mai baga vrajeala ca ea e speciala si mori de dragul ei!_______________________________________________________________________Babyblue va pupa pe toti!!id="red"> "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">


id="quote">id="quote">Bey da stiu ca am parte de raspunsuri haotice nu gluma. Una imi spune sa-mi vad mai departe de viata, alta imi spune ca trebuie sa sufar. Da nu am dormit si mancat 3 zile...dupa ce fata mi-a spus ca vrea sa fie un timp singura...pe urma mi-am impus sa ma detasez pana la o distanta care sa-mi permita a acepta situatia asta, a putea avea rabdarea necesara daca e cazul, iar daca nu a-mi vedea de drum mai departe. I-am oferit fetei totul...chiar totul, iar ea stie asta...acum sa-i stau pe cap, sa o sufoc cu telefoane si mesaje nu pot...decizia ii apartine ei. In definitiv fiecare om are dreptul sa-si gaseasca fericirea, sau sa se opreasca acolo unde crede de cuviinta. Mai stiu pe urma ca o relatie trebuie echilibrata...altminteri se poate ajunge la suferinta continua si alte prostii, gelozie etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...