Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor am nevoie de o opinie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ma gandeam ca situatia ta e ceva de genul "fructul oprit"!!!

poate de asta te simti atras de ea ca nu o poti avea...te-ai gandit la faza asta?!

poate ca te-ai gandit,dar,in principu inimii nu-i poti spune "pe aia o iubesti,pe aia nu!"

valabil si invers.....desi orice femeie s-ar simti flatata sa i se acorde asa atentie, daca nu s-a produs o scanteie in interior e cam degeaba!

daca pt. ea inca mai arde ceva din focul din trecut toata atenita ta si toata dragostea ta e cam degeaba....

dar nu se stie niciodata, timpul le rezolva pe toate...depinde cat timp ai!!!

eu iti doresc "trecere" usoara[;)]

 

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pork

Nu e vorba de fructul oprit. Ma intrebam insa cat poate sa dureze...ca dureaza ceva de cateva luni bune ...vre-o 4.


id="quote">id="quote">de ce nu o intrebi pe ea.stii demult aveam o amica tare dragutza de altfel dar care avea un defect:era obsedata de greutatea corporala, era convinsa ca e obeza, grasa si intreba din 5 minute: asa-i ca-s grasa? la un moment dat era singura ei preocupare, singurul lucru pt care respira, problema grasimii si a mancarii.in timpul asta digera inauntru cantitati impresionante de hrana, hrana si greutatea erau singurele chestii care mai contau pt ea.la un moment dat a devenit deranjanta pt cei din jur care nu numai ca nu-i mai cautau compania dar fugeau de ea pe unde apucau, satui sa-i tot rapunda vesnicelor intrebari referitoare la daca e sau nu grasa, daca strugurii ingrasa sau nu, daca a mai slabit de ieri, daca are sau nu gleznele groase.la un moment dat trebuie sa te aduni.de unde sa stim noi ce o fii cu femeia ta? intreab-o pe ea si daca o da din coltz in coltz incearca sa gasesti raspunsurile singur.ce faci tu aici se numeste pierdere de vreme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce e Mazzel...ce e cu atitudinea asta ostila? Pe fata degeaba o intreb...ca nu stie...e vorba de ce simte. Nu intrebam pe nimeni ce e cu femeia mea ci cat le-a tinut pe alte fete/femei intr-o situatie asemanantoare. Raspunsul poate sa fie util...altminteri ce rost isi mai are un forum de genul asta in afara de a-ti manca timpul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mazzel
quote:Originally posted by pork

Nu e vorba de fructul oprit. Ma intrebam insa cat poate sa dureze...ca dureaza ceva de cateva luni bune ...vre-o 4.


id="quote">id="quote">de ce nu o intrebi pe ea.stii demult aveam o amica tare dragutza de altfel dar care avea un defect:era obsedata de greutatea corporala, era convinsa ca e obeza, grasa si intreba din 5 minute: asa-i ca-s grasa? la un moment dat era singura ei preocupare, singurul lucru pt care respira, problema grasimii si a mancarii.in timpul asta digera inauntru cantitati impresionante de hrana, hrana si greutatea erau singurele chestii care mai contau pt ea.la un moment dat a devenit deranjanta pt cei din jur care nu numai ca nu-i mai cautau compania dar fugeau de ea pe unde apucau, satui sa-i tot rapunda vesnicelor intrebari referitoare la daca e sau nu grasa, daca strugurii ingrasa sau nu, daca a mai slabit de ieri, daca are sau nu gleznele groase.la un moment dat trebuie sa te aduni.de unde sa stim noi ce o fii cu femeia ta? intreab-o pe ea si daca o da din coltz in coltz incearca sa gasesti raspunsurile singur.ce faci tu aici se numeste pierdere de vreme.
id="quote">id="quote">Mazzel,atunci cand consideri intrebarea cuiva o pierdere de vreme poate frumos ar fi sa te abtii de la a raspunde in loc sa reactionezi agresiv.Liaid="red">&Aid="red">nid="orange">did="green">rid="blue">eid="purple">wid="navy">id="Comic Sans MS">[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg cine e ostil? ea sau te referi la mesajul meu?daca te referi la mesajul meu iti spun eu: gresesti, treci mesajul meu prietenesc prin prisma propriei tale stari emotionale.ar fii fost neostil daca ti-as fii dat un raspuns stupid de genul: pork eu cred ca ea are nevoie de in jur de 3 luni?[:D]

sincer, acum stai si gandeste drept: de unde sa stim noi, niste necunoscuti, cat timp are nevoie ea ca sa inceapa o relatie cu tine.

de ce te deranjeaza cand cineva iti spune verde in fatza?

poate te iubeste , poate nu,intreab-o pe ea, noi nu avem de unde sa stim, doar sa ne dam cu presupusul, dar tu ca un om matur ce esti stii ca asta pe tine nu te ajuta la nimic.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Lia
quote:Originally posted by mazzel
quote:Originally posted by pork

Nu e vorba de fructul oprit. Ma intrebam insa cat poate sa dureze...ca dureaza ceva de cateva luni bune ...vre-o 4.


id="quote">id="quote">de ce nu o intrebi pe ea.stii demult aveam o amica tare dragutza de altfel dar care avea un defect:era obsedata de greutatea corporala, era convinsa ca e obeza, grasa si intreba din 5 minute: asa-i ca-s grasa? la un moment dat era singura ei preocupare, singurul lucru pt care respira, problema grasimii si a mancarii.in timpul asta digera inauntru cantitati impresionante de hrana, hrana si greutatea erau singurele chestii care mai contau pt ea.la un moment dat a devenit deranjanta pt cei din jur care nu numai ca nu-i mai cautau compania dar fugeau de ea pe unde apucau, satui sa-i tot rapunda vesnicelor intrebari referitoare la daca e sau nu grasa, daca strugurii ingrasa sau nu, daca a mai slabit de ieri, daca are sau nu gleznele groase.la un moment dat trebuie sa te aduni.de unde sa stim noi ce o fii cu femeia ta? intreab-o pe ea si daca o da din coltz in coltz incearca sa gasesti raspunsurile singur.ce faci tu aici se numeste pierdere de vreme.
id="quote">id="quote">Mazzel,atunci cand consideri intrebarea cuiva o pierdere de vreme poate frumos ar fi sa te abtii de la a raspunde in loc sa reactionezi agresiv.Liaid="red">&Aid="red">nid="orange">did="green">rid="blue">eid="purple">wid="navy">id="Comic Sans MS">[foto]
id="quote">id="quote">draga Lia, cand am spus pierdere de vreme m-am referit la altceva, nu la faptul ca pork posteaza aici, si anume ca e pierdere de vreme sa lase sa treaca luni, saptamani , zile si sa nu o intrebe pe ea nu pe niste complet necunoscuti lucrurile astea.experentele sufletesti nu suporta comparatie si este gresit sa raportezi relatiile si ecuatiile sufletesti ale tale la experientele altora.cazi intr-o capcana a intrebarilor fara raspuns din care greu mai iesi.nu stiu de ce ti s-a parut agresiv mesajul meu sincer.la urma urmei daca nu vroiam sa-i dau un raspuns sincer care sa-l ajute nu scriam la subiectul lui pork.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...