Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor am nevoie de o opinie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ina ...vorbesti prostii, si ai o atitudine aroganta, asa cum te-am cunoscut de acu vre-o 2 sau 3 anisori. NU VREAU sa discut cu tine...opinia ta personala NU ma intereseaza dupa cum nu m-a interesat nici opinia ta despre New Zealand (o am pe a mea, de la fatza locului).

... Dar ca sa revin la subiect...pe fata o cunosc de vre-o 14 ani, si a fost ceva intre noi de-a lungul anilor, cand am avut prima realtie eram prea tineri, eu cel putin si nu stiam ce vreau, ne-am despartit au trecut 8 ani peste noi, ne-am reantalnit intamplator...in anii astia si la 30 de ani un am nu are doar un viitor ci si un trecut sentimental care pe ea o apasa. Noi am facut cam de toate...(tu BabyBlue pe Alex nici nu l-ai sarutat macar)...si ne-am facut inclusiv planuri de a ramane impreuna. Pe urma nu stiu ce s-a intamplat...parca a lovit-o trenul...mi-a cerut 2 lucruri...timp si rabdare. Vorbim zilnic la telefon sau pe mess...uneori e bine, alteori fac eforturi mari sa ma stapanesc, sa nu inchei totul cu o singura fraza. Chiar aseara era sa o fac...nu e usor deloc...sa te invite la o conversatie dupa care sa-ti dea raspunsuri in 2 peri. Dar asta e ...e in egala masura si o lupta cu mine insumi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da stiu...asa a fost si pt noi o perioada...dupa care trebuie sa ma multumesc cu messul si cu telefoane...in 8 din 10 cazuri le da ea si ma contacteaza ea, si cred ca o voi lasa in 10/din 10 cazuri de acu inainte, daca va mai continua relatia asa cum e. La un moment dat i-am propus sa nu mai vorbim o vreme...pe urma ma-a contactat spunandu-mi ca am pt ce sa astept. Ce vrei sa fac?...normal ca nu-mi convine situatia asta si stiu si eu cum procedeaza o femeie care iubeste...nu ma imbat cu apare rece, de asta poti sa fi sigura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt dependent de ea desi o iubesc, iar ea nu e dependenta de mine, asta in mod sigur. Chiar nu stiu ce vrea, cred ca nici ea nu stie ce e in capul ei, dupa cum mi-a si marturisit-o. Nu imi dau seama cat timp poate sa dureze toata situatia asta in coada de peste (nici in caruta nici in teleguta)...probabil nu prea mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pork

poate ca asta ar fi o solutie buna-transanta, dar pe undeva ar insemna ca o neglijez.


id="quote">id="quote">cum sa o neglijezi cand ea iti cere sa o lasi un timp????? a fost cererea ei. respecta-i cererea.pork, sa stii ca unor femei nu le plac barbatii care nu stiu ce insemnatate are cuvantului NUNu chiar inseamna NU!!! adica daca ti-a zis sa o lasi un timp LAS-O!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...