Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor am nevoie de o opinie


Recommended Posts

Eu unul stiu ce vreau...ea e cea cu probleme. pot sa fac si treaba asta, sa nu mai raspund...din orgoliu...nu stiu insa daca e bine sa las orgoliul sa-mi dicteze actiunile. E dificil de spus ce inseamana " a fi barbat" in situatia de fata. Nu am sa o mai contactez eu, dar daca ma va contacta ea...trebuie sa fiu langa ea , sa o ajut. Daca pana la urma e sa pic de fraier, a mea sa fie paguba...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eheee, daca lucrurile ar sta asa de simplu...da aud uneori de la ea lucruri incurajante si gesturi pe masura...dar, se schimba brusc...nu am intalnit persoana mai instabila...acu zice asa...este o ora se rasuceste cu 180 de grade. I-am zis si eu ca solutia e comunicarea, statul impreuna etc...ea spune ca tre sa fie singura...asa o fi. Cat despre daca se merita sau nu? Din punctul meu de vedere se merita. Pe urma cat poate sa dureze...la inceput mi-a fost foarte greu...acu m-am obisnuit cu ideea, ca s-ar putea sa se termine curand.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt orb deloc, iar ea nu cred ca se joaca cu mine...cred ca actioneza in functei de instinct, de anumite stari pe care le are. Daca ar fi fost genul care sa se joace...s-ar fi terminat demult joaca.

Guestus...am incercat si asta...dar mi-a cerut din nou timp...deci...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

(Nu m-am putut abtine)id="size1">id="size1"> Cum poti sa dai practic timp? Spune-i ca nu se poate asa ceva. Sau daca stie ea sa-ti arate cum.

Adevarul e ca timpul trece acum asa de repede, ne pierdem in lucruri marunte, uitam sa traim viata si sa ne traim dragostea. De fapt sa vorbesc doar despre mine, ca nu stiu ce fac altii.

Ce-ai zice sa se uite pe forumul asta, sa vada care e problema ta, poate asa va intelege ce e si cu ea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ti s-a parut ca spun ca lucrurile-s simple? Sunt de acord cu tine ca viata asta-i complicata. Eu incerc sa ma cunosc pe mine. Si e dureros cateodata. Cateodata e placut. Stii cand? Cand descoperi ca ai calitati. Cu atat mai complicat e sa-l cunosti pe altul. Ni se pare mai usor doar pentru ca punem o eticheta si trecem mai departe.

 

Tu ai multe calitati. Dar stii asta, nu? Trebuie sa le convoci pe toate, sa le antrenezi si sa le folosesti. Cum sa le folosesti in favoarea ta? Nu stiu asta, numai tu stii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca felul meu de a fi OK, nu ma ajuta sa o cuceresc, voi merge mai departe, imbogatit cu inca o experienta. Sa ma apuc sa va descriu fata, nu cred ca are sens...de altfel nici nu cred ca as putea sa o fac obiectiv, de vreme ce si pe mine ma surprinde, placut sau neplacut.

Multumesc la toata lumea care mi-a dat aici un raspuns, in incercarea de a ma ajuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...