Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va mai ganditi la prima dragoste ?


Recommended Posts

Ard de nerabdare sa stiu daca voi, atat fetele cat si baietii, mai ales la cei casatoriti ma refer va mai ganditi la prima dragoste ? Daca raspunsul e afirmativ, va intreb de ce o faceti : o mai iubiti inca pe persoana respectiva ( sa zicem "chiar daca v-a facut sa suferiti mult la un moment dat in viata ? ) sau sunteti nemultumiti de relatia pe care o aveti in prezent cu partenerul de viata ? Va provoc la discutii !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu nu ma mai gandesc de ce as face-o? Poate din an in paste imi mai aduc aminte si zambesc cand ma gandesc la acea varsta, oricum a fost ceva foarte nevinovat si platonic ceva parca dintr-o alta viata...[:)]

 

Oana id="green">, mami de Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

 

Ticker_Paul

 

Opinions are like Birthdays; everyone has one but you only care if it's your ownid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu ma mai gindesc la prima dragoste, c-a fost un idiot [:D]

2. Dupa prima dragoste a urmat un sir- lung sau scurt, e treaba mea :p- de iubiri mai mari sau mai mici [:D], dar sotzul e cea mai mare shi durabila dragoste [:D] asha ca nu ma mai gindesc la nici un fost [hot]

 

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu una cred ca is defecta. indiferent cat de mult am tinut la unul si la altul , cand ii revad, parca n-am fost niciodata cu ei. si io-s iubacioasa de felul meu [:D]

 

PS cu o mica exceptie- a fost unul care vreo 10 ani mi-a stat in minte dar si pe ala in final l-am uitat si acum daca il revad e ceva de genul " X who? "

 

Michelle[neand]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata imi mai aduc aminte de el. Nu pot sa uit , e o pagina din viata mea, pe care am intors-o intr-adevar, dar e ceva din viata mea, adica din mine. Ma gandesc cu dor si cu nostalgie. Si cand ma gandesc, parca revin in valuri si sentimentele.Sau ma simt geloasa cand aud ceva despre el si alta femeie. Pentru cateva minute. Apoi revin cu picioarele pe pamant, in prezent, la viata mea de acum, la iubitul meu de acum si totul dispare incuiat intr-o camaruta a sufletului.

 

 

 

Delia

 

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu ma gandesc.

si in nici un caz nu ma afecteaza amintirea lui, sau faptul ca l-as mai vedea pe strada.

sterg extrem de greu un barbat de la suflet, dar cand se duce...e bun dus.

 

[bum]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...