Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va mai ganditi la prima dragoste ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu ma gandesc la el... prima iubire [:D] mai degraba cred ca ma gandesc la mine la varsta aia, si daca imi apare zambetul ala tamp pe moaca nu e de dorul lui, ci al meu in timpul ala! [hot]

 

nu cred ca am de ce sa-l sterg din lista de amintiri, mai ales ca a fost ceva pur platonic... si frumos. si nu ne-am certat nicium, doar ca... s-a terminat!

acum mai vorbim din cand in cand pe mail, avem familii fericite amandoi! [cool]

 

_________________________________

Aid="red">Nid="green">Aid="orange">Mid="blue">Aid="purple">Rid="green">IAid="red">id="Stencil">, mama soldatzeilor de plumb

[hagi]Bogdan - 04.07.2000 si [bonjovi]Tudor - 13.06.2003

 

poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )

 

grecia 2006

 

DACA DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , ma mai gandesc. Nu pentru ca sotul meu n-ar fi perfect[:D] pentru mine ci pentru ca am trait niste ani impreuna si pentru ca alaturi de el am invatat ce-i dragostea. Sunt fericita, iubita, iubesc si am tot ce-i trebuie unei femei realizate sentimental si familial, mai ales ca in curand voi avea si o bebelusa.

 

putzuruca [gravi]36+ cu [fetita] Andreea-Iuliana

 

poze cu dragoste

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, zambind, gandindu-ma la ce idiot a fost si ce m-am mai stresat eu. Fara pic de nostalgie, daa nu pot sa spun ca l-am uitat, ca nu il mai recunosc. Dar nici un pic de sentimente. Parerea mea e ca o dragoste se vindeca prin alta dragoste. Si cand gasesti pe cineva care in ochii tai e mai bun ca celalat si il iubesti pe acesta nou, dispar cu totul sentimentele pentru fostul. Dar asta nu inseamna ca nici nu iti mai aduci aminte de cum il cheama.

 

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi face placere sa ma gandesc la prima dragoste.A fost frumos dar foarte adolescentin totul.Si acum gand ma intalnesc cu persoana respectiva mi se taie picioarele.Cred ca este un reflex pentru ca marea mea dragoste este sotul meu.

Nu cred ca faptul ca te gandesti la prima dragoste inseamna ca nu iti iubesti acualul partener sau nu esti multumit de actuala relatie.Sunt doar amintiri.

 

 

Razvanid="blue">(07 martie 2004)[testoasa] si mami[vampa]

 

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...