Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tort aniversare bebe???


ludmmyla

Recommended Posts

Buna, Fetelor, vad ca va pricepeti in ale prajiturilor si as dori un sfat de la voi. In 14 sepembrie implineste fiica mea 1 anisor si as dori un tort mai special, mai ales ca avem musafiri. Sincer nici nu stiu de care sa fac sau sa ii comand mai bine unul. Voi ce sfaturi imi dati? Ma pricep si eu ma prajituri si torturi numai ca nu am retete noi, iar de vechiul diplomat ne-am cam saturat. Va rog sa imi dati un sfat. Mii de multumiri ! Monica si ingerasul ei Karola (14 sept 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa-ti traiasca fetita si sa va bucurati de ea!

Noi la aniversare primului anisor am comandat un tortulet astfel incat sa poata manca si bebe....cu blat de pandispan si crema cu fructe de afine, imbracat in frisca naturala . O poza cu el poti vedea aici.

 

 

 

 

Alina[vampa] si printul Rares[testoasa]

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite aici torturi frumoase dar cam scumpe:

http://www.torturi-personalizate.ro/index.php/cPath/23

 

noi am comandat la botez un tort foarte bun (tort monte bianco) la cofetaria Alice - una din cele mai bune cofetarii din Buc.: au si site, iti poti alege tortul inainte de a ajunge la ei: http://www.cofetariaalice.ro/index.php?page=shop.browse&category_id=10&option=com_phpshop&Itemid=1

au si forme pt copii:ursulet,iepuras, barbie

uite tortul nostru: http://s101.photobucket.com/albums/m41/apisica/Ilinca-Ana/august%202006/20aug-botez/?action=view&current=IMG_2452.jpg&refPage=20&imgAnch=imgAnch24

 

La Multi Ani si sa papati tort bun!

 

Aura

POZE Ilinca-Ana (3 iulie 2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar ma intereseaza si pe mine subiectul. dar eu sigur vreau sa comand tort la o cofetarie, ca nu ma tin puterile sa fac eu tort pt nushtu cate persoane.

pacat ca la cofetaria alice (pe site) nu arata si poze cu torturile respective.

urmaresc subiectul, sa vad ce mai apare. [:D]

 

cristina, mama de radu (09.10.2005)

poze si video

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raresionut dragut tortul vostru si cred ca a fost delicios.

apisica multumim pentru link, intr-adevar, pacat ca nu sunt si poze, ar fi mai usor sa te hotarasti.

Eu vroiam sa-i fac mandarinei noastre care pe 17 implineste 4 anisori un tort in forma de catelus, ca tare mai iubeste cateii.

Daca as gasi unu de-a gata ar fi mult mai simplu decat sa ma complic eu cu foi, creme si desen.

Nadina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...