Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dariana+Anasia nu va speriati mai ca nu doare chiar asa rau. E senzatia nasoala ca te apasa pe burtica si te maseaza pe toata suprafata ei, sa simta uterul daca s-a retras ca lumea. Dar chestia asta dureaza 2 min, nu va inchipuiti ca e cine stie ce durere groaznica. Of..daca stiam ca va sperii asa mai bine taceam [bang][bang][bang]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 8 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt raspunsuri.O sa-l mai intreb si eu pe dr T in legatura cu vitaminele.

In alta ordine de idei ,voi cat ati dat sau cat v-ati propus sa dati la nastere (cezariana sau normala) la dr,anestezist,manaII,neonatolog,asistente? Sau care stiti ca sunt preturile in Elias?

 

Luminiþa[gravi]16+ [baietel][baietel]si [zana]Daria

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu ma simt complet refacuta,dar m-am mai linistit acum, madau, daca zici ca nu e chiar asa nasol, doar am trecut noi prin dureri mai puternice si n-am murit, nu?[;)]

Pai daca esa-mi fac programare ....mai ajung eu .... cred ca la 9 saptamani!Eu am observat ca nu se respecta niciodata si nu intreaba nimeni de nicio programare, atunci de ce le mai facem?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor care ati nascut deja...imi puteti spune daca inainte e nastere se mai face eco? Am auzit ca unii bebelusi au circulara de cordon si tare mi-e frica de chestia asta. Banuiesc ca si la controlul de 38 sapt. se vede.

Bebelinul meu e mai cumintel in ultima vreme, oare nu mai are asa mult loc de desfasurare?

 

Si mai am o intrebare referitoare la doctor...am inteles ca el vine la orice ora. Eu as vrea sa stiu daca sta cu noi numai in momentul expulziei si atat. Ma gandesc ca e foarte importanta prezenta lui acolo, mie cel putin imi inspira incredere. In altcineva nu cred ca as avea incredere [:(]. Si mi-ar fi si teama daca nu l-as sti acolo.

 

Pupici

 

 

Cata + puiutul din burtik :)

36+ [gravi] [baietel] Robert Alexandru

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a facut echo, dar s-a inselat destul de mult aparatul, pt ca a zis ca are 2800 gr si bebele a avut 3050 gr. Dl. dr. a stat cu mine de cand m-am urcat pe masa, deci da, in momentul expulziei si dupa (cusaturi, chestii).Inainte de asta mai venea din cand in cand sa vada cum sunt, dar si cand a venit.... am zis ca l-am prins pe Dumnezeu de picior[;)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...