Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

Dani, de fiecare data cand T e plecat din tara, lasa mesaj la mesajeria vocala cu numarul lui Bogdan...asa ca daca il suni o sa apara vocea lui t care zice ceva de genul "ati sunat la dr T. Momentan nu sunt in tara, ma intorc pe data de ... pentru urgente sunati la dr Bogdan Alexandru (parca asa il cheama) la nr...."

Eu am dat in mai multe perioade peste acest mesaj...chiar atunci dupa nastere cand am facut mastita. L-am sunat pe Bogdan si i-am zis ca sunt pacienta lui T (si l-am sunat pe la 11 noaptea, dar nu s-a suparat deloc) si m-a ajutat imediat.

Dar, pentru linistea ta, poti sa il suni deja pe T sa il rogi sa iti lase nr lui Bogdan, pentru orice eventualitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Din pacate, eu am notat atunci nr lui Bogdan pe o foaie si nu il mai am, nu l-am bagat in telefon, altfel ti l-as fi dat imediat. Oricum si Ramona te poate ajuta, ea raspunde la nr de mobil de la programari. Ea are numarul lui Bogdan si ti-l va da. Fruntea sus, nu ramai tu pe maini straine...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns acasa.

Puiutul meu Robert Alexandru a avut 3050 grame la nastere, 49 cm si s-a nascut la 37 sapt.

Daca vreti sa ne vedeti, ne gasiti aici: http://www.keyweb.ro/

 

In ceea ce privste nasterea, Madaid="red"> m-am gandit la ce ai zis...ca pana la controlul de 38 sapt. poate apuc sa schimb scutece. Si uite ca asa a fost.[8D]

Joi dim. la ora 5 mi s-a rupt apa, l-am sunat pe Tutunaru si am fugit la spital. T. era de garda, deci toata ziua a fost acolo. A fost super ok din punctul meu de vedere.

 

Ieri am ajuns acasa, suntem bine, am inceput sa papam si de la san

Nu prea mai am timp acum sa scriu, dar revin cu amanunte.

 

Va pup...

 

Cata - o mamica fericita

[bebic]Robert Alexandru

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CATAid="red"> - Felicitari sa-ti traiasca minunea de Robert [bis][bis][bis]- e micutz, dar e asha dulce..o bomboana de baiat.

Oare ce s-a intamplat ca erai in urma mea..tu aveai 37 de sapt eu 38 de sapt...cum a fost...am atatea intrebari...

In orice caz, refacere rapida...si inca o data sa va traiasca puiutzul, sa fie sanatos si mancacios...

 

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...