Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pana la urma in ce perioada e plecat dr. din tara? De pe 2-9 sau de pe 3-9? Pt ca eu am programare pe 2 si nu stiu daca sa vin in buc sau nu. Stau si ma gandesc poate cand se intoarce pe 10 ma interneaza si pe mine. Simt ca nu mai rezist , am facut un burtoi [grasa], abia ma misc.

 

sheryll 35+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Am si eu o intrebare pentru pacientele dr T. As dori sa aflu daca poti merge la consultatii numai la spital sau trebuie sa mergi si la cabinetul dansului? Am citit zeci de pagini pe acest forum despre dansul, sunt efectiv impresionata si as dori sa fie dansul doctorul care ma va urmari pe parcursul sarcinii.

Multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique_new, sunt sigura ca te-am vazut la Elias in dimineata in care ai nascut. Eu inca nu sunt gravida, dar merg la dr. T in acest sens si mai intru si pe la voi sa vad ce se mai intampla si cum o sa mearga lucrurile cand voi avea si eu un bebe. In dimineata aceea (miercuri) veneam cu sotul meu la monitorizare si tu erai cu sotul si cu o alta doamna (probabil mama ta?!), iar sotul tau tinea gentuta de spital. Am vazut cu sotul meu s-a emotionat cand v-a vazut si mi-a zis "Super, asa o sa aratam si noi atunci!". Dupa ce am vazut si pozele cu tine si cu bebe m-am convins ca tu erai.

 

Sa va traiasca minunea si voua si tuturor fetelor cu bebelusi de aici. Va pup! [pup]

 

Zenobia (Raluca)

-------------------

[foto]Tanasestii trasi in poza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by nutelena

Buna ziua,Am si eu o intrebare pentru pacientele dr T. As dori sa aflu daca poti merge la consultatii numai la spital sau trebuie sa mergi si la cabinetul dansului? Am citit zeci de pagini pe acest forum despre dansul, sunt efectiv impresionata si as dori sa fie dansul doctorul care ma va urmari pe parcursul sarcinii. Multumesc


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi pupici....Si eu am nascut in aceeasi noapte cu Cata...Puiuta mea a avut 3900 la nastere.

Cata ce ti face puiul..? e ok Papa?

CA puiuta mea de dimineata de la 10 vrea sa suga intruna iar eu nu stiu ce lapte am..Cu pompa nu iese mai nimic.Nu a dormit iar eu sunt disperata ca daca ii dau supliment la biberon nu mai papa apoi la san.. Mamici ajutor... Voi ati avut problema asta?Arata clar ca ii e foame.

Astept mesaj

Iaylin... mamica Ruxandrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nutelena, iti trimit pe PM datele dansului. Poti merge in ambele locuri, dar la spital ai nevoie de trimitere de la medicul de familie ca sa nu platesti nimic. Este intr-adevar un dr fffff bun. Bafta.

 

Editez: Nu ai PM activat, ti-am trimis e-mail.id="red">

 

Zenobia (Raluca)

-------------------

[foto]Tanasestii trasi in poza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...