Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ileana, este de dimineata, la 8 intra la raport cam 15 min, pe urma se ocupa de paciente, ca sa te vada eu zic (asa am facut) sa-l cauti la et 2 la maternitate putin inainte de 8 sa te vada ca ai venit si iti spune unde sa-l astepti (de obicei te trimite jos la colposcopie);

madau, ai avut dreptate, nu a fost chiar asa de rau la control; suntem bine, chiar m-am intalnit cu o fata de pe forum, m-a apucat nostalgia cand am vazut atatea burticute;asa ca dariana, n-ai de ce sa te temi;

 

anasia mami de [bb] Alessia Anca

 

pozici

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alexutza_26

Buna seara mamici si viiotare mamici!!!!Eu SAMBATA NASC!!!!id="red"> - am fost la control azi si tinand cont ca sunt in 39 de sapt ...dr T a zis ca daca vreau sa nasc cu el pana pleaca, o pot face fara probleme cu cateva zile inainte....eu avand DPN - ul pe 4 octEu sunt in culmea fericirii...nu-mi vine sa cred ca vine ingerasul mult asteptat...Asha ca sambata la ora 9 sunt programata la nastere....sper sa fie la fel de usoara si fara peripetzii ca si sarcina ...M-au luat asha nishte emotzii...trebuie sa ma uit inca o data in bagaj sa nu uit ceva....si parca vad ca voi uita ceva (fie el cat de mic)[gravi] 39+ cu [baietel] GabitzaPupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!


id="quote">id="quote">Oau! Alexutza, super!!! de-abia astept sa ne spui ce si cum! Sa ai un travaliu cat mai usor si sa fiti sanatosi!id="red">Pupicei, Ingeras [gravi]28+ [fetita] Maya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by marinar

fete am si eu o intrebare- la 28 de sapt este obligatirie eco morfo? mie mi-a zis T sa merg la el, deja am programare, dar nu stiu daca trebuie sa ma programez si la iosup (m-a luat valul cand mi-a dat o poza frumoasa cu bb si am uitat sa intreb). merci mult.Marinaid="red"> [gravi]23+[fetita]burtika


id="quote">id="quote">Buna,Nu mai este nevoie decat daca ai avut probleme cu IR-urile la ultima eco facuta, dar atunci ti-ar fi zis el sa mai faci.In mod normal eco morfologica trebuia sa-ti faci la 14 sapt (plus TT) si la 18-19 sapt. T stie ca nu ti-ai facut eco morfolofica 2?Dupa aceea iti face el eco, ca si-a luat 4D, au am fost vineri la cabinet (aveam 28w1d). Parerea mea este sa-l suni si sa-l intrebi.Eu analizele le-am facut la Medicover. Pupicei, Ingeras [gravi]28+ [fetita] Maya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...