Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

Adriana eu merg miercuri, am sunat-o azi pe dsoara asistenta si mi-a zis sa vin la noua locatie, strada Sandu Aldea nr. 86; e pe langa Elias.

Azi nu stiu unde este.

 

Monique nastere usoara [flo] noi ne-am conversat odata cand eram la dr. in asteptare, mi-ai parut optimista, sper sa fie o experienta placuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oana Stefana si eu am programare miercuri pe 13.09 la ora 17 ..poate ne vedem acolo...

Fetelor trusa cu epidurala trebuie cumparata neaparat...si numai la Municipal se gaseste...ca asta e cam nasol...

Eu sunt deja in 38 de sapt...sa inteleg ca acum miercuri imi va face evaluarea bazinului si tot acum imi va spune cum voi naste nu?

 

[gravi]38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Oana Stefanaid="blue"> . Eu maine voiam sa sun sa intreb unde ma duc miercuri dar daca ti-a spus tie ca la noul sediu acolo ma duc si eu. M-am uitat pe harta si am vazut si eu cam pe unde este .

Moniqueid="blue"> - iti tin pumnii maine , nastere usoara !

 

sheryll 33+ cu [fetita] Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit azi la telefon cu DR T si m-a programat maine la ora 10 la noul sediu pt eco la DR Iosup.

La mine e si o situatie mai delicata:gemeni univitelini.Imediat ce ma intorc revin cu detalii despre ce va intereseaza.

 

Luminiþa[gravi]15+ [baietel][baietel]si [zana]Daria

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexutza id="red">.. eu mi am cumparat trusa de la o farmacie normala nu de la Municipal..Dupa ce mergi la control poate imi spui si mie cand mai pleaca Dr T ca sigur vei intreba avand in vedere ca mai e putin pana la nastere..

MAdau id="red">/multumesc de incurajare..sper sa fie totul bine..Incerc sa fiu optimista.

Iaylin 39 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cand mergeti la cabinet...inarmati-va cu multa rabdare si mai ales timp,io am trecut ieri pe acolo cu alte treburi,si era manifestatie[:D][:D]. Si am mai carat-o si pe pitica dupa noi, ca n-am avut ce sa facem..hmm...macar a avut lumea cu cine sa se joace[cool]. Pupicei si sarcini usoare.

 

Moniqueid="red"> cred ca acum esti "pe baricade". Tin pumnii starnsi sa fie bine si facem galerie [bis][bis][bis][majoreta][majoreta]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 8 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaylin....asta e si grija mea, iti dai seama ca dupa atatea drumuri in Buc, nu as vrea acum pe ultima suta de metri sa nasc cu altcineva...cu siguranta voi intreba

Sa inteleg ca trusa aia poate fi cumparata si de la farmaciile din Ploiesti?...oricum voi intreba macar la astea mai mari....

Ce vroiam eu sa te intreb..evaluarea bazinului cand ti-a facut-o?

 

[gravi]38+ cu [baietel] Gabitza

 

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Evaluarea am facut o la 38 sapt.Deci o vei face cand mergi la cabinet.. Trusa am gasit o la mai multe farmacii, deci in mod normal ar tb sa o gasesti..Nu stiu daca e dif de pret fata de Farm Municipal, dar nu cred ca e foarte mare oricum.

BAfta si tinem legatura

Iaylin 39 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...