Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

Salutare burtici,

 

nu cred ca va mai amintiti de mine, am postat acum ceva timp aici deoarece si eu sunt pacienta dl. doctor. Chiar daca nu am mai scris, sa stiti ca nu am ratat conversatiile voastre. Maine intru in sapt. 36 si emotiile cresc pe zi ce trece. Tot maine o sa merg si la eco. Eu as fi vrut sa-l intreb pe T. despre cum voi naste...natural sau cezariana. Eu vreau natural, insa daca nu se va putea asta e. Voi spuneti acum ca la 38 sapt. abia spune ce si cum. Nu e posibil mai devreme?

Nasteri usoare si bebei sanatosi va doresc.

 

PS. o sa va mai "barai" cu intrebari, sper sa nu va deranjeze. Si btw...datorita voua am aflat de noul cabinet. Multam mult!!!

 

 

Cata + puiutul din burtik :)

35+ [gravi]

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cata..ideea ca din toate discutiile care le-am avut cu dr T a reiesit faptul cum ca este adeptul nasterii normale...acum e si in functie de materialul clientei...intzelegi?[:D]

Poti intreba maine cand te duci ..mai ales ca el este asha direct...si vezi ce iti raspunde..dar cred ca iti(ne) da raspunsul de abia la 38 de sapt tocmai ca pana atunci sa vada evoutia sarcinii si mai ales ca de abia din sapt 38 se poate spune ca poti naste un bebe normal(adica nu prematur)

[gravi]38+ cu [baietel]Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexutza_26id="red"> - multumesc pt. raspuns. Eu ma tot gandesc, ce se intampla daca nasc mai devreme? [:D]. Eu sper sa mai stea cel putin 2 sapt.

 

adelynaid="red"> - de la ce ora ai programarea? Si eu tot maine am si am sunat acum si mi-a zis noua adresa..adica Sandu Aldea, 86.

 

Pupicei

 

 

 

Cata + puiutul din burtik :)

35+ [gravi]

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata si eu am programare maine la ora 17 poate ne vedem...iti dai seama cate fete au programare maine...Sheryll, Oana Stefana, tu, eu...si cine stie cate altele..poate ne vedem( asta cred ) dar nu stiu cum ne vom recunoaste...doar sa avem etichete..[cheers]

 

Asha ca ramane de vazut si de vorbit!

 

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...