Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oana si eu am programare tot azi dar la 17..sunt roscata cu par lung si cret...si am baietel...

Echo 4D se face pe burtica...si daca aduci un Stick de memorie USB se poate inregistra...sa il vezi pe bebe acasa...ce super,nu?

Deci fetele poate reusim s ane vedem toate azi...Sheryll are la 16, eu la 17, Oana Stefana la 18, dar poate cu cat mai asteptam acolo ne vom putea si vedea

 

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor,

 

Monique..Bafta azi!!!

 

Eu am programare azi la 18,15.

Oanaid="red"> eu zic ca e mai bine sa vii cu tramvaiul 41 pana la biserica Casin. De acolo, a 3-a strada pe stanga este Sandu Aldea. (dar asta cum te duci spre Expozitie, nu spre Elias) Deci, cum cobori, o iei inainte nu inapoi. Sper ca m-am facut inteleasa. Eu sunt super incantata ca s-a mutat, e foarte aproape de mine, la 10 minute cu masina. Pun si link-ul cu strada..http://www.hartionline.ro/buc/harta/k10.html. Deci dupa Zorileanu, ultima de sus nemarcata..aia e, iar tu cobori undeva la intersectia dintre Str. Campina si Marasti.

Sper ca e ok[zid]

 

Si eu am mari emotii azi ca-l vad si abia astept sa vad cate Kg are, cum ii mai e, daca mai are loc. Apropos..ce este cu 4D? Ne face 4D? Oare cat costa? Si eu voi lua stickul, nu ratez momentul. Si data trecuta l-am inregistrat.

 

Cata + puiutul din burtik :)

35+ [gravi]

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata chiar crezi ca ne face la toate 4D...desi cred ca ein avantajul nu, ca doar asha scoate mai multi bani....ideea e ca habar nu am cati bani sa iau la mine...2-2,5mil..habar n-am

Sper sa reusim sa ne vedem cu toatele azi acolo...deja suntem 4 programate azi..Eu, tu Oana Stefana, Sheryll (care cred ca acum e pe drum)..eu am la 17..de abia astept sa vad cat de gras este Gabitza

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...