Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

Oana Stefanaid="red">..incearca sa nu te agiti cu triplu test.. Il faci dar fara sa intri in panica de cum iese. Si mie mi a iesit o valoare cam naspa, dar Dr T a zis ca e ok. Nu cred ca se pune problema ca e ceva in neregula cu bebe.Il recomanda in general.

Iaylin 39 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna,

 

si eu am fost la noul cabinet. Intr-adevar, singura problema a fost cu WC-ul.

Oanaid="red"> - daca nu ma insel, tu erai fata de pe bancutza? Daca da, e super caci eu eram imbracata in alb si am stat langa tine pe bancuta. A fost si sotul cu mine, are ochelari si radea tot timpul. La un moment dat a iesit o fata si a vb. cu tine. Tu sa fi fost???

Cat despre triplu test, asa e, el il recomanda la toata lumea. E mai sigur. Mai bine sa-l faci la timpul potrivit ca sa nu fie probleme mai tarziu...cand e prea tarziu.

 

Alexutzaid="red"> - cu tine nu cred ca m-am intalnit, caci daca esti in sapt. 38 cred ca ai burtica mare si cat am stat eu pe acolo nu prea am vazut burtici mari. Cine stie..poate data viitoare. Eu tot pe 28 am programare, dar de la 19.00

 

In rest, sunt fericita ca bebe e bine, am facut si filmulet dar nu a avut sotul stick-ul la el, caci i-am zis eu sa nu-l ia (o fata a scris aici pe forum ca nu se inregistreaza). Oricum, a zis ca maine trece sa-l ia, mai ales ca a dat un pic si pe 4D sa-i vedem fatzuca. Am impresia ca imi seamana [cool]

 

Cata + puiutul din burtik :)

36+ [gravi]

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor,

Deci ne face eco 4D, cel vechi nu mai exista sau ne intreaba ce fel de eco vrem?

Ziceti mai in amanunt cum se vede bebe, se vede fata cu carnita, piele pe ea?

Costa 1 mil numai eco sau ne mai costa si consilierea aia ceva?

Pupici!

 

Dani[gravi]35+[baietel]Ovidiu

Burtica

Nasi de cununie si de botez

 

Ovi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danipid="red"> - ecografia costa 1 mil. si este cum faceam si pana acum. Ecograful este intr-adevar 4D, dar nu-ti face decat daca ceri. La mine, a vrut sa-i vada caputul 4D si atunci eu n-am refuzat. Diferenta la 4D este ca vezi miscarea in timp real, spre deosebire de 2D unde se vede ca la o poza. La 4D se vede imaginea cu adancime. Nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa. Pacat ca piticutul meu statea cu ochisorii inchisi si nu ne-a schitat niciun zambet. Maine cand o sa ia sotul filmuletul, o sa-l studiez mai bine. [hop]

 

Cata + puiutul din burtik :)

36+ [gravi] [baietel] Robert Alexandru

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dani, sa stii ca Cata are dreptate..este 1 mil si e ca si pana acu, doar ca te intreaba daca vrei sa vezi 4Ddiverse parti care se vad mai bine, sau care e intereseaza....Azi la noi s-a vazut fff bine ptzulica...asha ca ne-am ales cu o astfel de poza...

Eu am intrat acolo pe la 16:45 la dr T si pe bancutza era o fata cu sotul ei dar zicea ca e in 39 de sapt...nu stiu cine era, dar am dedus ca nu e nimeni cu care trebuia sa ma vad azi...Stiu ca de aici doar Iaylin in 39 de sapt...sau ma insel???

 

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ecografia costa 2.500. 000.Nu mai exista decat cel 4d, deocamdata nu se poate inregista.

 

La 4 d iti da si cateva imagini asa portocalii , cu carnita...e ok..adica iti stimuleaza imaginatia mai mult.[:D]

 

[pup]

 

AniS [gravi] 21+ [fetita]

si [bibe] Ingrid-Alexia [8**] id="purple">*** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** id="red">id="size1">(2 august 2005)***id="red">[foto]INGRIDid="red">id="size1">id="purple">id="size1">

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anis

Ecografia costa 2.500. 000.Nu mai exista decat cel 4d, deocamdata nu se poate inregista.La 4 d iti da si cateva imagini asa portocalii , cu carnita...e ok..adica iti stimuleaza imaginatia mai mult.[:D][pup] AniS [gravi] 21+ [fetita]si [bibe] Ingrid-Alexia [8**] id="purple">*** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** id="red">id="size1">(2 august 2005)***id="red">[foto]INGRIDid="red">id="size1">id="purple">id="size1">"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."id="size1">


id="quote">id="quote">Anis eu azi am fost si m-a costat 1 mil si am putut si inregistra!!!Cata + puiutul din burtik :)36+ [gravi] [baietel] Robert Alexandru----------------You really can change the world if you care enough!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...