Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

......stati mai fetele....ca m-am pus pe citit 3 capitole si am uitat sa va raspund...admiram tortul barbye a lui Cami, vroiam sa-i spun ceva imp lui georgi, , sa urez lma sarbatoritilor....am citit tot e varza in capul meu, care cu instalatoru, care cu torturile, cine merge la balet, care a facut cinste, cine pleaca la chicago, mi-am calculat data mortii[:D] cica la 93 de ani in 2077...parca ....offff, nu-mi mai aduc aminte nimic.................si la mama suna telefoanele ca la gara de nord si pe mess intra surorile ei din germania si din galati, [bang], una vrea conferinta alta vrea camera web [bang] revin 10 min mai dureaza, oricum in seara asta bem [alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai ati schimbat parola la album ca nu reusesc sa intru? Aaaa am uitat de Maria[;)]....e super bine, e fonfaita, dar cica mai dureaza 2 saptamani, la 10 minute dupa operatie a baut o st de jum de ceai si a inceout sa sara in patul de la spital de le-a disperat pe asistente si bineinteles ca a scris pe niste hartii si nu stiu cum draq sa desfacut mina de la pix ca a facut numai pasta pe cearceaf........nici nu va imaginati ce era acolo ....da le-am inchis gura asistentelor imediat cu $ [:D] revin hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ! mamicii tale, Mmiha Albumele le-am facut eu toate private, adicatelea le_am privatizat [:D], nu-mi placea ca sint nasuri din afara casnicutzelor care se uitau la ele. Vezi ca tzi-am trimis parola. Cuscra s-a molipsit fiica mea de la ginerica. Ea nu spune nu, inca, doar ca pina acum seara o puneam in patutz vesela, imi dadea pupici pe obraz, apoi cu minutza imi dadea pupici si-mi facea pa, iar de vreo 4 zile nu mai vrea s-o pun in patutz. Parca are jar cind o asez acolo, se tzine strins de gitul meu. In seara asta a trebuit sa o tzin culcata pe bratzele mele, si cintareste destul ca sa.-mi rupa spatele, i-am cintat dupa care cu mare greu a stat in patutz, dar a trebuit sa-i vorbesc mult si sa-i explic ca trebuie sa faca nanitza. Cami spor la treburi daca nu vrei sa stai cocotzata [:D] Alina mincare poti face, dar eu m-am scos pe seara asta, a gatit soatza ca-n vremurile cind eram insarcinata si aveam greturi. A facut o mincarica de ciuperci de-am mincat amindoi ca spartii. Ciuperci proprietate gradinala [:D] Dana ai terminat cu baletul sau ai fugit de-acasa din cauza soacrei ? [:p] Gabitza sa-ti traiasca nepotzelul si la mai multi ani. Doina sanatate multa. [pup]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus [aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bau-bau!! [zz] Banana,te-ai lamurit cu foietajele? [:D] Ambele variante sunt "valabile".Poti sa umpli aluatul cu ce vrei si apoi sa-l congelezi,dar asta implica o decongelare si apoi recongelare [alcool].Nu stiu care varianta ar fi mai buna...eu le-am facut vineri noapte pe la 3 [soc] si nu le-am mai congelat. Miha,LA MULTI ANI mamei tale. [flo] Doina,sanatate multa.Ia o tuicomicina mama,trece imediat! [:D] Cuscra,iote un [pup] si de la mine,ca sa nu mai fii mahnita. [;)] Gabi,LA MULTI ANI si nepotelului tau. Sa fie sanatos! Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscra am bagat okiul la bucatareala din albumul mamicilor, mama dar ce bunatatzi motzate ai facut, la anul trebuie neaparat sa te vizitez acasa [:D]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus [aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

....fetele, am incercat de 100 de ori si nu am reusit...dar acum am reusit, cu aceeasi id si parola[bang] acum ma uit la meci...trebuie sa-l tin pe colegu la curent, nu avem cablu de 2 zile si turbeaza ca nu vede meciul e disperatttt[:D] ne trimitem 5 sms-uri / min Danelutza [pup] mulllti Isei si tie, multumesc de urari Alinuta[pup]...la multi ani pentru cei 7 ani , inca 100 pe langa ei cu sanatate si fericire Doina[pup], esti ca mama mea, pentru ca Dan e de aceeasi varsta cu mine, la multi ani, multa putere in continuare si sa va ajute DD sa se termine totul cu succes si cat mai repede...am vazut multe minuni aici pe DC, Dan va fi inca una dintre ele[pup] Cami[pup].....sa-ti traiasca fetita frumoasa, sa fie sanatoasa si voi mandrii de ea, o iubim muuuuult Miha [pup] bey io' sunt geloasa pe Issa cu asa tip la smocking...te cred si eu. Nu am reusit sa vad decat prima boza, la celelalte arata eroare, nu am reusit sa vad tort-ul sa-ti traiasca si sa fie sanatos, il pupam si il iubim muuult Daca se isca vreo cearta,,ceva, vreo samanta de scandal intre porumbei sa ma anunti, ca Maria e solo, acu' ca am scapat si de polipi[:-)))][:-)))] Sefa Bananelor, daca nu reusesc sa fiu aici de ziua Alexei, oricum va sun....da zic si io'asa, daca nu reusesc sa o felicit online[:D]............o pupammm de 1000 de ori si tot de atea ori o iubim ( si pe mami a ei la fel[;)]) sa creasca mareeee sanatoasa mami si tati sa fie mandra de ea si sa va aduca muulte bucurii Iti multumesc din suflet ca le-ai tinut pe fete la curent cu operatia si cu situatia Mariei...si ca ne-ai ajutat ca eram varza (facusem pipi pe mine de emotii si de grji)[pup] De Andora eu intreb, cred ca am o luna, dar nimeni nu mi-a raspuns, nu stie nimeni nimic de ea? Cami collaj-ul e facut de fratele meu, nu mai are programul si ma rofg de el de jum'a de an ca vreau sa fac colaj cu Maria cu 3 fotografii, din primul an, al 2lea si al 3lea....si imi zice mereu ca nua re timp[bang] daca reusesc sa fac rost de el ...iti comunic sefa' sunt, intr-adevar superbe bozele, mai ales personjele principale[;)] Dana_ch sa-mi trimiti adresa si o trimit si eu[pup] hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra am bagat okiul la bucatareala din albumul mamicilor, mama dar ce bunatatzi motzate ai facut, la anul trebuie neaparat sa te vizitez acasa [:D]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus [aho]
Prietena mea a spus ca am avut de gand s-o omor...cu atata macare...motzata! [:D] Cica ar fi bine sa-mi deschid o firma de "caterinca" [:-)))] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...