Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Georgi......cu DVS doream sa discut[pup] Mey daca starea Stefaniei persista si daca stii sigur ca sunt amigdalitele de vina si nu sunt polipii....nu stiu ce sa zic dar daca sunt polipii eu va recomand din tot sufletul operatia, nu amana sa ajungi ca noi cu crize noaptea ca nu poate respira, cu dureri marii de cap, otita, tuse, raceala.....am fost chiar in ultima faza ...acum printesa mea doarme, nici nu o aud ca respira in unele nopti sforaie dar nu ca inainte, nu mai are muci, nu sa mai plans de dureri de cap....ma duc din 5 in 5 min si ii pun mana pe burtica sa vad daca respira[bang] Doc ne-a zis ca avem probleme marii si cu amigdalele dar daca se poate amana operatia pana la 7 ani e perfect dar daca nu, in ultima instanta va trebuii sa le scoatem si pe alea Ne ducem peste 2 saptamani la control si atunci vedem ce facem si cu amigdalele ......sa vada cum evolueaza dupa op, daca mai raceste.... [pup] muuuulti bolnavioarei sa se faca binee cat mai repedee si sa inceapa sa faca prostioare cat mai repede[:D] hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[mariaj]Danelutza sa nu dai tareeeee Faza super tare, mergem astazi prin centru, pela romana, sa-i cumpar ceva mamei mele, habar nu aveam ce, da trebuai sa-i iau ceva...si dam de un magazin miiic, pe niste stradute la fel de mici, cu incaltaminte de super-calitate pt copii, va dati seama ca nu am scapat de acolo pana nu am luat o pereche de cizmultite roz bon-bon super trendy pana la genunchi pe care am dat 140 RON [bang].......era asa de mandra de ea, mergea pe strada numai cu ochisorii la cizmulite, daca nu o tineam de manuta ar fi intrat cu capul in stalp [bang] oricum....ajungem acasa la mama, saraca ne astepta cu ceva, ca in fiecare an, o atentie, o bonboana, o floare......si a fost tareeee dezamagita cand a vazut ca am intrat cu mana goala....ce sa facem daca am cheltuit toti banii pe ghetute........ si a inceput sa se laude Maria "uite baby ce mi-a luat mamii de ziua ta" [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! eu am avut peripetii in seara asta. am plecat cu fiica la balet ,a adormit in masina si s-a trezit ciufuta. a intrat in sala s-a jucat vesela cu fetitele si cand a intrat doamna si au inceput exercitiile a luat-o plansul. s-a tot bazait si s-a tot frecat la ochi vreo 10 minute. eu eram pe la geam si am vazut-o. deci a stat nitel si s-a bazait si brusc a luat-o catre usa. m-am dus la ea si cica vrea acasa ca s-a plictisit. cand m-am apucat sa o imbrac a aparut si ta-su care venise sa-si vada odrasla balerina.ii zic sa stea putin afara si ma uit la copiula. copila plina de bubite pe fata . sa innebunesc!avand in vedere ca aseara a facut febra mare ,am luat-o de-o aripa si am plecat la dr ,ca m-am gandit ca are vreun pojar ,ceva. barbatul cu masina lui in fata si eu cu a mea dupa el.el zice tine-te dupa mine ca merg incet. ce incet frate! era un trafic criminal,intuneric ,astase strecura printre masini si eu dupa el ca orbetele.transpirasem ! intr-un final glorios,adica peste vreo ora ca se circula bara la bara,ajung la dr.cand intram inauntru,pe hol ,SURPRIZA. copilul nu mai avea nici urma de bubuita pe fata. mi-am cerut scuze de la receptinera,i-am spus sa puna fisa inapoi si am plecat. barbatu'zice eu am treaba pe Stefan cel Mare,te tii dupa mine? eu zic ok ,ca dupa aia mergem sa-i comandam tort copilului. bei ,nu va mai spun .am facut o mie de ani ,asta se strecura printre masini ,eu il sunam sa stea naibii mai incet,copilul adormise.,telefonul suna non stop ,ca toata lumea era la cumparat cadouri pt fii-mea si ma sunau de la fata locului sa ma intrebe ce jucarii nu are fii-mea etc. cand am ajuns la cofetarie fii-mea s-a trezit ,a inceput sa planga ,am intrat in cofetarie ,asta urla ,vanzatoarele i-au dat prajiturii,ea vroia la Mac. ma rog . cam asta a fost . acum suntem acasa in sfarsit. nu stiu daca am fost coerenta . sper ca ati inteles ceva din povestea mea ,ca o tot imping pe fii-mea cu o mana si de-abia scriu. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*]
[*] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87470"]Un fulg pentru seara de Craciun[/url] [*] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Danelutza Fetelor, eu sint racita, de vreo trei zile aveam o greatza urita de tot (nu va ginditzi la prostii ca sintem in post), astazi m-a luat si o durere nasoala de cap, de-mi crapa bibilica in doua. Aaa, astazi am somat ca-i sarbautoare mare cu cruce roshie.
ete na , ce daca-i post?ca bag sama ca bb a fost proiectat in fazele alea cu pupat fortzat[:D]. miha , am facut placinta cu iaurt , da in blonzaciunea mea[batcap]am uitat sa pun stafidele desi erau pe masa , la vedere , nu ascunse. mmiha LA MULTI ANI ! mamei tale .sa traiasca fericita si sanatoasa pana la 125 de ani.tzuc apasat cretulina.mama da fecioru meu nu-i bun de jinerica[;)]???????? Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.Ce sa zic...si io ca Mmiha mult ati mai scris... Mmiha ce sa-ti zic...abia acum am descoperit ca polipii de sus( asa s-a exprimat dr [wow]) au cam crescut.Noi nu aveam probleme noaptea.Respira OK, fara zgomote sau sforaituri.Iar amigdalita e prima data cand face.Stiu ca se pune probleme de operatie atunci cand are mai multe episoade pe an.Oricum...daca e nevoie iti daiu seama ca nu stau pe ganduri.Stiu cate riscuri implica amanarea ei. Danelutza [neand].Si la mine parola???[neand]Chiar azi m-am chinuit si eu sa intru si nu vedeam decat albumul tau.[:D] Cami spor la trebi.La fel si Bananutei Doina multa sanatate. Gabi LMA nepotelului.La fel si pentru mama Mihaelei.LMA. Stef doarme acum.A papat ceva si nu a mai facut febra.O fi spre bine...Zic si eu ca nu mai pooot. [pup] [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...