Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

......Georgi, daca nu are pb de care am zis, si Stefania vad ca nu are, e oki atunci Offff in noaptea de dupa operatie am pus telefonul sa sune din 30 in 30 min......ce sa facem sa nu mai sufere copilasii astia asa de mici, cum sa luam boala lor asupra noastraaaa[bang] In ziua operatiei, la 10 fixxx de dimineata mi-a luat-o din salon, era numai pasta de pix pe manuteee[:D]....la 10 si 9 minute mi-a adus-o era aproape treaza, cu calus la limba cu sange la nasucsi se trezea incet-incet din anestezie.......a varsat o gramada de sange si dupa 10 minute sarea in pat si vroia la leagane Dar cele 9 minute am stat ca un leu in cusca, imi crescu-se tensiunea ca naiba, nu aveam stare, ma manca pielea, aveam senzatia...si vedeam ca sunt plina de bube pe piele....groaznic, au fost 9 minute ca 9 ani [bang] Multumesc de urari fetele hooo hooo hoooo [aho] Merry Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bimilit
quote:
Originally posted by mariussimiuc
Bi,daca poze nu vrei sa pui macar zi-ne impresii. [:D]
miha ce impresii? despre placinta[;)]? Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Normal ca despre placinta! [:D] Dar daca vrei sa ne spui si despre altceva esti invitata noastra! [olala] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun ca eu nu aveam tava la dimensiunile foilor si mi-am cumparat azi una.doamne da -s [batcap] rau ca am luat-o cam mica si deci m-am apucat de "decupat" foile de placinta[:D].mno , colegu e in transa , nu poate sa creada ca bucataresc. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...