Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana din cate stiu u cei de la Levis sunt cam cei mai ok. Si eu tot prin impuscare i-am pus. Se folosesc niste cercei chirurgicali pe care ii dai jos si ii pui ce cercei vrei tu. Laura 'La multi ani !' mamei tale, sanatate si spor in toate. Tare scumpi strumfii tai.[pup][pup] pt fiecare Carmen acum sta cumintica mitititca. Sa vedem cand va mai creste cum va fi. Cumatra ce-ti mai fac copii?Sapt viitoare este vacanta, nu? Noi am fost azi si ne-am masurat la 2 luni. Am mai adaugat 4 cm la lungime si inca 1,3 kg la greutate iar marti facem vaccin. Inca mai avem ceva mucisori de asta am scapat azi de vaccin. La noi merge net-ul nasol tare. Ne vom muta pe rds, dar mai dureaza un pic. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ce faceti? Adriana, Iustina n-a fost ieri in parc, s-au dus acasa pe la 4 si ceva, ca trebuia sa faca d-na mancare, daca azi avem musafiri..poate se vad azi, ce zici? Daca nu e frig. Si eu tot la Levi's i-am pus cercelusi, cand avea 2 luni..[:D] O zi buna la toata lumea! Maine merg la Magic Cake sa vad ce zic de organizarea zilelor de nastere...daca imi convine, poate-i fac Iustinei ziua acolo. Ce ziceti, ati putea veni pe 31 in jur de 17.30? Ca sa stiu. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana 'La multi ani !' de ziua numelui, sa fii sanatoasa si sa-ti iasa toate asa cum vrei tu.[flo][pup] Am somn, cum sa nu. Dar cum n-am avut net, abia la ora aiaam reusit sa intru sa citesc. Cu atatea baute pe aici, si Casandra zice 'uite, bea apa'. [:D] Lora vreau sa vin cu Casandra. Sa vad cum aranjez un pic lucrurile cu Ecaterina. Vreau sa se schimbe ora asta odata !!!! Casandra imi da desteptarea la 6 de vreo sapt. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...