Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, am vorbit cu Dana, nu mai are acces la net vreo saptamana, pana se muta in noul apartament. O sa mai incerce ea sa intre de la niste rude, daca o sa aiba timp. Va saluta! Week-end placut, plec si eu ca am musafiri! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, mi-azis mama ca v-ati intalnit ieri in parc - apropo creta, si mama mi-a povestiti ca Lara n-a dat creta nimanui si apoi a aruncat-o sin tufis, insa cica si-a cerut scuze. Cred ca olansetele astea ale lui Rares au sigur un motiv. Tu vorbeai de un psiholog sau am visat eu? Cand Lara avea crize din astea, mama speriata ma batea la cap s-o duc la un medic, insa mi se pare aiurea la un copil asa mic - eu n-am duso nicaieri si cu timp. s-a linistit. Inainte de cresa nu se trezeau des noaptea? Lora, sa poarte Iustina sanatoasa ghetutele. Sunt rosii? O semana ce cele ale Larei. Apropo mancare - noua ne e indiferent. Lara e oricum mofturoasa, depinde toane si foamne; vezi si tu cum e mai convenabil - Lara sigur va ciuguli doar ceva. Ana, noi suntem inca aacasa. Ieri Lara luase un dinozaur pt. Iustina si apoi s-a intors de la usa sa ia ceva si pt. Casandra. Nu s-a intalnit insa cu niciuna. Noi iesim pe la 17. Ellinia, si eu ma gandeam la gemeni - ziceam ca scap usor - 2 copii odata; nici noi nu avem cazuri in fam. insa acum sunt multumita doar cu unul - nu stiu cum m-as fi dezcurcat cu doi. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Sunt pe fuga,doar am intrat sa va salut de pe la rude,noi suntem bine,stam pe la mama,nu mai am acces la net pana nu ne mutam,la noul apartam avem tras totul dar e mizerie si mai dureaza pana finalizam. N-am mai apucat sa va dau de baut,scuze!!Multumesc de urari si va pup!!! Lora incercam si noi sa venim,spe sa fie si copii mei bine,sunt un pic atinsi,mai curge nasucul dar nu e ceva grav!!! O zi buna!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ce faceti? Vad ca nu v-ati trezit inca... Adriana, ghetutele nu sut rosii, sunt ceva intre roz-lila-rosu, habar n-am sa-ti zic ce culoare e aia, dar nu stiu de unde i-a casunat ei ca-s ca ale Larei...[:)] Ce-ati facut in week-end? Noi am fost sambata pana la tara, dar pe seara si ne-am intors repede, iar ieri pana la Selgros la Bacau, dar fara Iustina...in rest, cu musafirii... Sambata am umblat cu sotia unui coleg aiurea prin oras dupa costume...pana la urma mi-am gasit ceva, dar imi trebuie un maieu sau o bluza mulata, ceva, pe negru sau rosu sau gri si nu gasesc ce am nevoie...[bang][bang][bang] Deci...Lara vine sigur la ziua Iustinei, Casandra si Ana si Paul incearca, spera sa poata...mai, eu vreau sa veniti toate cu copilutii!!! Ianusca, Iully, voi mai intrati pe net??? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Lora, ati avut deci un weekend plin. Noi am fost weekendul asta prin strand - nu e frig afara, pacat insa ca e asa mohorat si incetosat. Vineri spre sambata Lara a dormit la mama, prima noapte fara ea dupa w ani si 4 luni. A fost bine, nu mi-am facut nici mari griji, ca stiam ca e aproape si pot s-o iau imediat. Ati vazut ce repede se intuneca acum? la 17:30 e deja intuneric brrrr - nu-mi place Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Lora, si noi venim la ziua Iustinei, cum se poate sa lipsim! Si noi am avut un wk plin, de vineri pana duminica. Am mult de lucru acum, poate reusesc sa intru mai tarziu! V-am pupat! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea!!! Lora,eu intru dar citesc din umbra mai mult[pup]ca nu tin mereu pasul.. Noi acum suntem bine,Cristian a facut o enteroviroza aiurea si cateva nopti n-am dormit...acum stam acasa ca e in vacanta. Eu sunt bine,am intrat in prenatal..eu n-as fi vrut dar dc a zis ca bebe e mic pt varsta lui si m-a consemnata la pat teoteric... in rest,am inceput sa cumpar pt spital..spal hainute..incerc sa ma pregatesc emotional ca parca pe masura ce se apropie timpul ..ma ia cu frica... In rest ca pupik si s-auzim de bine[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...