Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele!!!!! plouaaaaaaaaaa tareeeeeeeeeee,uhh ce urat este afara!!!! adriana,felicitari pt bebe,sa fii sanatoasa si tu si bebe!!!!!si sa nu ti faci griji ca totul va fi bine. andreutza,sa-ti ttraiasaca catelusul,trb sa-l vedem si sa-l tragem de urechi(glumesc),eu mai merg pe la sala si te asteptam si pe tine ,e destul de lejer dupa cum se vede. fetelor,pana la urma vom face ziua la dodo,va spun ca imi pare tare rau ca nu va pot invita si pe voi cu bebeii,sincer!!!,va fi doar 3 nepotele si doi bebe de varsta ei si asta pt ca nici asa nu incap in casa cu tot cu parinti si apoi nu ne permitem sa platim atat de mult acolo,costa 500 mii de pers,pt 3 ore,ceea ce nu cred ca vor rezista atata ei si nici de papat nu vor papa tot,apoi vom avea bunicii acasa in vizita,nasii care sunt din suceava(doua perechi) asa ca nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie[bang][bang],dar vreau sa ne intalnim de ziua mea si sa bem undeva,ce ziceti?????o seara asa intre fete[alcool][alcool] sau de mihail si gavril,ca de !!toti din famile purtam nume de sfinti[:D]. pupici la bebei si mai ales sanatate la cei bolnaviori. carmeni si stefi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai adaugat niste poze,dar totusi as vrea sa schimp pe alt site de poze ca vreau sa apara tot timpul cand pun poze noi sa nu se vada tot timpul si cele din urma sau sa le selectez altfel,sa fie separate unele de celelalte,mai caut sau ma ajutati voi..[dual] e posibil sa le mai fi repetat pe unele ca nu mam uitat in urma... http://community.webshots.com/album/559404694ucyVCI?start=132 carmen si stefi,pup[:X][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, noi cu nasii si cu inca o familie de prieteni cred ca vom merge la Nefertiti, de ziua Iustinei, pentru ca au copii mai mari care n-ar avea ce face la Dodo...cu copii de varsta ei inca n-am idee...ar fi o idee si cu Magic Cake-ul, dar nu prea au jucarii...doar daca ma lasa pe mine sa aduc de acasa, o sa vad. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da lora ,am fost si noi la magic si intradevar nu prea au ce face acolo,e mic spatiu si nu sunt jucarii,e frumos si acolo,mie mia placut dar cum spui daca poti aduce si tu ceva ar fi bine,iar de vreme zice la tv ca o sa mai ploua si la noapte pe la noi dar nu va mai fi cu cod,cum zic ei. pupici carmen si stefi[:X][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura chiar vroiam sa te intreb daca ai mai fost la dr.Sper ca analizele sa le iasa bine.Fac si eu ca tine,degeaba le dau eu acasa apa plata daca ei beau la gradi apa de la chiuveta,oare are vreun sens??Bineinteles ca voi pune poze sa vedeti cum a iesit,dar cel mai bine se vede la fata locului [;)] Lora eu n-am apucat sa ma uit la stiri si nici n-am dat drumul la rasnita de radio pe care o am [:o)]dar parca am auzit dimineata ,asa fugitiv,ca vor mai cadea ploi,dar slab cantitativ.Eu chiar nu stiu ce idee sa va dau cu aniversarea,ca n-am fost sa vad cum arata locurile alea.Dar oriunde va fi,sunt sigura ca va iesi frumos [;)]!! Carmen,valabil si pt tine.Te cheama si Mihaela?? Andreea am sa ma duc sa intreb pe la cip savin,imposibil ei sa n-aibe ceva.Vreau doar cateva in care sa pun lucrurile fragile,nu c-as avea eu multe,dar oricum....[:D]Saci am sa folosesc si eu.Iris e un nume f frumos,soacra-mea a avut o dalmatianca pe care o chema asa,si acum mai are la tara un pui de la ea,care e destul de batran acum [:D] Laura tu ce lapte dai la copii? Daca imi mai amintesc ceva,mai scriu [hagi]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...