Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Orlando....fain...e un nume smecheresc,mafiot [:D] Stiti ce ma intreaba dimineata asistenta de la gradi?'Cum de am slabit asa de mult??'Adevarul ca m-am cam 'tras' la fata,si cred ca am 54 kg,asta fara sa tin diete sau mai stiu ce prostii,de regula seara manac o gutuie,dar le-am terminat acum [q],iar mancarea mult mai devreme,asa s-a obisnuit organismul,dar adevarul e ca mai si ametesc uneori,cred ca de la cafeaua de cele mai multe ori pe stomacul gol [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' vad ca ati scris ceva azi. Eu m-am harnicit si am facut niste placinte, asa ca va invit sa mancati. Chiar au iesit bune Casandra mi-a facut o colita cred. [V] Am cumparat 'batista bebelusului' pt Ecaterina si abia asa reusesc sa-i curat nasul. Deja ma bagase in sperireti. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, noi suntem pe aici - insa la pranz avem program de somn; Lara adorame f. greu, pe la 2 si ceva si cat stau in pat langa ea, cu povesti si rugaminti de somn, ma ia si pe mine somnul pana la urma si sforaim amandoua pana pe la 16:30 Andreutza, Carmen, Laura, multumesc de urari! Sper sa treaca si perioada asta cu greturi si sa ma simt mai bine - oricum am observat ca daca nu fac nimic, parac mi-e mai rau, daca ies pe afara, fac ceva, uit de ele. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, de unde-ai cumparat batista bebelusului? Cat a costat? Oare da rezultate si la Iustina? Cred ca doar dac-o leg, ca nici sa sufle nu vrea...[bang][alcool]...mama, cat am baut azi!!! [alcool][:D] Multa sanatate Casandrei! De la ce se face colita asta? Adriana, e bine sa te odihnesti cat mai mult in perioada asta! Eu, din fericire, greturi n-am avut..n-am avut nimic in afara de copil in burta si muuuulta grasime...[:D][alcool] Iar alcool...de burta cred ca n-o sa scap in veci, ca si mananc ca apucata! Dana, cum il cheama pe Orlando? [:D] Poate-l cuplezi cu Gaviota Andreei...[:D] Ellinia, azi ai somat! Sper ca n-ai racit dupa plimbarea prin ploaie! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora mi-ai luat vorba din gura,sa stii ca m-am gandit la un eventual cuplaj [:D]nu mai stie soata cum il cheama pe Orlando,are un lapsus [bang]Nu stiu de ce iti faci probleme in legatura cu slabitul,lasa fata ca arati bine asa,iti spun eu,esti numai buna....cum ar zice barbatii[:D][:D]!Las' ca un pic de alcool nu strica [:D] Ana de la ce a facut Casandra colita?A mancat ceva ce nu i-a priit?Sanatate multa,sa-si revina repejor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...