Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (35)


Recommended Posts

Buna fetelor. Eu sunt acasa, am iesit din spital ieri dar am o stare tare naspa. Azi am bocit asa fara vreun motiv intemeiat, eram si singura acasa si cu o asa vreme... Trebuie sa fac tratamen in continuare cu Clexane si cu un unguent. Ingectiile astea ustura ingrozitor dar ce mai conteaza... Maine mi-am facut o programame si la un cardiolog sa fac mai multe investigatii. Numai in spital la obstretica sa nu stai insarcinata. Pleci de acolo mai bolnava decat ai venit. Atatea mai auzi si mai vezi. Sper sa fie totul bine... Lora eu am vazut Batista bebelusului la farmacia Ardealul si parca era 39 lei. E buna de ceva? Sa o cumpar si eu? E cam scumpa si as putea sa o cumpar pana nasc ca am mai putine cheltuieli. Dana si Carmen multumesc de telefon. M-am simtit tare bine vorbind cu voi. Tare e greu sa nu ai pe nimeni aproape. Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/c7OUp3.png"] Alexia Ioana [/url][fetita] si [url="http://by.lilypie.com/WNcSp3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cross felicitari sotului pt examen ! Ce bine ca esti acasa acum...sanatate multa in continuare si lasa bocitul pe mai tarziu. Batista bebelusului eu zic sa o cumperi doar daca ai nevoie de ea. Eu la Casandra n-am avut nevoie, de aceea nici nu stiam de ea.[:D] Dana, Lora de la lapte cred. Ea nu prea mananca lactate ca nu prea le suporta. Cred ca o fi mancat ceva lapte nefiert calumea, chiar daca e pasteurizat. Acum vom fi cu mancare de regim cateva zile si ceaiuri si mese mici si dese. Asta-i teoria, acum sa vedem ce iese la practica.[:D] Adriana ma bucur pt tine si pt faptul ca esti insarcinata. Sanatate multa la amandoi. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Criss, bine ai revenit acasa! Nu-ti mai fa atatea griji, sigur o sa fie totul bine! Felicitari sotului tau! Ce mai face Andrada? Multa sanatate si ai grija de tine! Dana, ma faci sa rad...[alcool][:D] Ianusca, ce mai faci? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!! Am intrat in fuga calului,sa va salut,pt ca ma duc iar la treburi,si daca ati stii cate vroiam sa fac azi dar nu cred ca apuc.Azi noapte m-am trezit pe la 3 si ceva si n-am mai putut dormi de ganduri[V]Sper sa treaca si perioada asta.Noi ne mutam de sambata la parintii mei,ca la apartam nu e gata,de asta mi-e greu[V],copii au si vacanta saptamana viitoare,sper sa ne descurcam. Lora vad ca o incepi de dimineata,nu de alta dar te ia sefu' la ochi [:D] Criss eu nu am spus de succesul la examen al sotului tau,te-am lasat pe tine sa faci asta!Ma bucur ca esti acasa,lasa bacitul,bucura-te de perioada asta frumoasa [;)]!!! Ana pacat ca nu e cu lactatele,sper sa treaca repede! Bey,maine e sarbatoare,e nasol ca ne cam tine in loc [bang]dar oricum bem [:D] Sper sa nu va suparati pe mine,cu toate ca sunt asa cum sunt,incerc sa ma mentin vesela,doar cu voi ca in rest....sunt problemele de zi cu zi [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora batista bebelusului pe care am cumparat-o este de la 0 - 6 ani. O gasesti la Ardealul si costa vreo 39 lei. Nu este agresiva si se fofloseste usor. La Iustina va fi buna doar daca o poti tine sa-i scoti sau convinge sa stea[:D][bang] La Casandra n-am sanse cu ea. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cred ca gata cu ploile! Azi a iesit soarele.[bis] Ana, merci pt. felicitari! citisem si mesajul tau de mai inainte -uitasem insa sa-ti scriu! Ce este colita asta? Dureri de burta? Oricum sper sa treaca repede! Criss, felictari pt. sotul tau! Acum poate o sa aiba un program mai normal. Bine ca ai iesit din spital! Esti in concediu medical? sau planuiesti sa mergi la servciu? Multa sanatate! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Ana, cred ca doar daca aduce Eugen o pereche de catuse si-o si leg....[:D]...glumesc, bineinteles...cred c-o s-o cumpar, oricum, sa incerc macar... Dana, si noi bem maine...e ziua mamei mele...mi-e asa dor de ea... Spor la treburi si ramai la fel de vesela...problemele se rezolva toate cu ajutorul lui Dumnezeu! [pup] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...