Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

orgoliu :(


Recommended Posts

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mirela10

imi face bine saz aud ca mai sunt si alti barbati asa,a nu se intelege ca ma bucur pt nefericitele sotiisi sotul meu e la fel.


id="quote">id="quote">...la fel...si la noiNu cred insa ca e un motiv de despartire, instinctul imi spune mereu sa ma redresez cu acele teoriilor lui Gray
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, of...ce sfaturi drastice :)

Nu ne despartim pentru ca ne iubim.

Asta-i singuru' motiv.

Poate ne facem viata un calvar...asta e... :) nu putem trai impreuna, dar nici separat, asa ca tot impreuna trebe sa incercam.

 

Ce sa zic, n-am rezolvat nimic, doar ca am eu destul de putin timp la dispozitie, ajung acasa shi zbier la el, dupa aia zbier la caine (care, apropo, nu e nici o rasa - da' e brasovean in schimb, gasit la Clabucet)

 

Si ambii raspund cam la fel, adik isi arata coltzii, si apoi adormim toti 3 fericiti.

Probabil e shi vina mea ca nu-s prea diplomata si nu uzez de farmecele feminine prea mult [:D]

Mai mult de alea manageriale, ca asta stiu cel mai bine, sa deleg: pls. ia paine, pls. vine si ia-ma, du-am, fa-mi, drege-mi:)

Si nu pot sa pling la comanda, nu stiu cum de nu-mi iese, da' nu-mi iese.[bibe] Asa ca asta e exclus.

 

O sa revin...da' deocamdata am un program infernal.

Multumesc mult pt. sfaturi: nici nu stiam ca subiectu' asta ia asha amploare in lipsa mea.[:D]

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...