Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel- CF 2 ( 11)


crinuta

Recommended Posts

merci fetelor pt lamuriri cu privire la cauzele pt care faceti cezariana. Doid="red"> la mine anul nasterii 1976. suntem ff tinere![^]

 

Alinaid="red"> mult succes la marea intalnire. sa fie cu strigate si cu laptic [cool]. si tu sa te recuperezi urgent si sa vii sa ne spui cum a fost! mult sanatate tie si la bb al tau! sa fie un cuminte si un mancacios![flo]

 

[gravi] 22+[baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alinaid="brown"> cred ca deja ai nascut si sper ca sunteti bine,atat tu cat si [bebic]. Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii iar tie iti doresc refacere cat mai rapida si sa ai mult laptic! [;)]

 

Deny si Doid="brown"> va tinem pumnii sa fie bine! [;)]

Sa aveti o nastere usoara si copilasi sanatosi!

Va [pup]

 


MIRELA [flo]

 

id="red">id="size1">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help] fetelor care ati nascut la CFR2 sau care ati vazut maternitatea. Sunt foarte ingrijorata fiindca tocmai mi-a trimis mesaj o prietena care a fost la maternitate si mi-a spus ca este un "jeg si o imputiciune de nedescris, nici vorba de paturi cu telecomanda ...". Eu cand am luat decizia de a merge la CFR2, intai am tinut cont de conditii dupa care am cautat cel mai bun medic din spital. De medic nu ma indoiesc, insa de maternitate nu stiu nimic, decat ce mi-ati spus voi pe net (cele care au scris inainte).

Cele care ati nascut curand, sau care ati vazut saloanele, este adevarat ce imi spune prietena mea, ca daca este asa sunt intr-o mare dilema?

 

[gravi]22+ cu [baietel] & [copil] Raducu(19.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de parere ca sunt acceptabile conditiile in CF2,cel putin asa era in martie cand am fost eu internata.Era destul de curat!

Majoritatea paturilor sunt cu telecomanda;mai sunt cateva si din cele vechi,dar foarte putine.Dar nu asta este cel mai important.Daca sunteti bine si tu si bebe in 2 zile sunteti acasa,asa ca nu iti face prea multe probleme din cauza asta.

 


MIRELA [flo]

 

id="red">id="size1">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jeg la CF2? Imi vine sa rad.

Eu nu stiu daca prietena ta a vazut maternitatea sau doar spitalul.

Daca catalogam conditiile de acolo ca fiind doar " acceptabile", inseamna ca restul maternitatilor din Bucuresti pleaca de la prost in jos.

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

Fara Dumnezeu nimic nu e.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...