Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel- CF 2 ( 11)


crinuta

Recommended Posts

Scuzati-ma ca dau buzna sunt o viitoare mamica de sept-oct care voi naste in CFR2 dar nu cu Dr Nayel (pe care il cunosc bine) ci cu Doctorita Carina Puiu si am si eu o mai multe intrebari:Vroiam sa stiu ce preturi se practica la spital (eu voi naste natural fara anestezie,asta daca-mi iese).Am inteles ca este doar o rezerva de 2 paturi si mai mult e folosita de catre seful de sectie,vroiam sa va intreb cum e in celelalte saloane,daca au bai separate,cate paturi sunt.Am fost si eu internata ptr o zi in salonul 15(colica renala) si mi s-a parut cam jalnic,in schimb baia ok si paturile ok.Mi-am intrebat doctorita daca tatal poate sa participe la nastere si mi-a zis ca da,dar vroiam sa va intreb daca il lasa si in timpul travaliului.

Cam asta er fii deocamdata.Eu pe 24.09 m-a duc sa vedem ce mai zice bebe,as vrea si sa nasc atunci ca e doctorita de garda.

Nasere usoara fetelor care trebuie sa nasca si bebei mancaciosi,iar celor care au nascut,multa sanatate si copii cuminti.

V-as ruga raspunsul pe PM

 

IO[gravi]38+[baietel]MAtteo

 

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/angelsro2002/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

simkatid="green">,eu am programare la dr.Nayel pe 26.09 dar la cabinetul particular.Eu toate controalele le-am facut la particular.Ma credeti ca mai am putin si nasc iar eu nu stiu unde este spitalul?Apropo,imi spune si mie cineva adresa maternitatii?sau,ma rog,localizarea?puncte de reper?

Va [pup]

 

DENY[gravi]33+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, nu am mai scris de multa vreme pe topicul asta. Ema mea a fost adusa pe lume de dr. Nayel in martie 2005...

Stie careva cand are garzi la spital dr. doctor in urmatoarele 2-3 saptamani? As vrea sa merg la un control si prefer la spital, ca ma pot duce oricat de tarziu, direct de la serviciu...

Multumesc frumos!

 

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

Poze Ema

Poze Ema2

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Sephora si eu tot pacienta d-nei dr Puiu Carina sunt si tot cu ea voi naste . As vrea sa imi spui cum se comporat cu pacientele pe parcursul sarcinii si daca esti draguta sa imi spui si mie dupa ce vei naste cum a fost dr pe timpul nasterii. Eu sunt pacienta dansei de2 ani si am o parere f buna despre ea dar nu am avut ocazia pana acum sa raman insarcinata. Oricum am auzit ca este o dr f apreciata in spital si ca se intelege f bine cu colegii ei.Te rog frumos sa nu ma uiti si iti doresc nastere usoara si bebe sa fie sanatos si mancacios.

 

oana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri!

Alinache, am vorbit azi cu el si mi-a zis ca pe 28 e de garda. Mai bine il suni sa fii sigura cand te asteapta, ca o sa se circule infernal cu francofonia asta...

Sanatate tuturor!

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

Poze Ema

Poze Ema2

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...