Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel- CF 2 ( 11)


crinuta

Recommended Posts

AM revenit cu stiri.

N-a comentat prea tare!

AM amanat programarea dintr-o oarecare comoditate: sotul nu putea veni cu mine, si nu imi este prea la indemana sa ajung din baneasa in DR. taberei cu mijloacele de transport.

si apoi , el a ratat si intalnirea trecuta cu Bebel.Azi dimineata mi-am facut analizele, si as vrea sa ma duc si la Nayel cu rezultatele. Sa vada ce cumintica sunt eu, ca inghit toate vitaminele[hop]

[;)]

 

Shine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Desi mai am un pic pana nasc 25 feb-1 mar si inca nu stiu cum o sa nasc am si eu o rugaminte, sa-mi spuneti si mie cam cat va costat nasterea cui ati dat si cat?[pup][pup]

Shine si eu tot in baneasa stau si mie mai usor sa merg la spital.

Mirela te asteptam cu vesti bune.[pup]

 

[gravi]28+5[baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Ralucaid="brown">[pup] mersi,sper ca in curand sa am vesti bune.Vezi ca ti-am trimis PM.Mai multe iti pot spune fetele care au ramas si cu copilasul si stiu cat se da la neonatolog si la asistentele de la copii.

Helenutzaid="brown">[pup] ai incredere ca totul va fi bine!

Astazi este dl.dr. de garda!

 


Mirela [flo]id="brown">id="size1">

Vine Craciunul!id="size1">id="brown"> [pegeam] Praying for a miracle!id="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helenutza, eu ma duc maine la control.

nu o mai aman pentru ca nu am mai fost din noiembrie, se fac aproape 2 luni, si mi-e dor sa-l vad pe bilutza.

Raluca, eu lucrez in Baneasa si stau in Dr. taberei.

Si in spital nu pun piciorul, k mi-e o frica.....

[xx(][xx(]

 

Shine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang][bang]

Tocmai am sunat sa imi fac programarea pentru maine si nu se poate (cred ca m-a trecut pe lista neagra).

Stiti ce ma gandesc?

Poate DR. nu stie ce acritura de asistenta are.Cred ca s-ar putea sa imi sara tandara si sa ii spun omului, k femeia aia ii strica lui buna imagine, si mie buna dispozitie.

Eu ma duc sa ii cumpar codul bunelor maniere, si il dau in loc de spaga pe care i-am tot lasat-o pana acum.[mariaj]

Ei comedie;Uite, se revolta si Bilutza in burtica:[:D]

 

Cat despre partea financiara cu spitalul, eu ma gandesc sa il intreb pe Nayel direct, cam ce ar trebui sa pregatesc.

Va pup, si voi reveni cu stiri abia luni.offffff

 

 

Shine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Shine

[bang][bang][bang][bang]Poate DR. nu stie ce acritura de asistenta are.Cred ca s-ar putea sa imi sara tandara si sa ii spun omului, k femeia aia ii strica lui buna imagine, si mie buna dispozitie.Eu ma duc sa ii cumpar codul bunelor maniere, si il dau in loc de spaga pe care i-am tot lasat-o pana acum.[mariaj]Ei comedie;Uite, se revolta si Bilutza in burtica:[:D]Shine


id="quote">id="quote">[cool] [cool]
Mirela [flo]id="brown">id="size1">Vine Craciunul!id="size1">id="brown"> [pegeam] Praying for a miracle!id="size1">id="brown">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shine, si mie mi-a facut asistenta faze de genul asta si stii ceva... m-am dus fara programare. Nici nu a bagat de seama si daca ar fi spus ceva ii raspundeam nonsalant ca oricum se intra in ordinea venirii si ... deci... La un moment dat a vrut o tipa care venise dupa mine sa intre inainte si (eram si cu sotul meu) sotul a atentionat-o, la care tipa cica "Pai mi-a zis doamna asistenta ca ..." cu o voce din aia mielusita... dar i-am raspuns si noi ca de fiecare data cand am venit am intrat in ordinea venirii si nu a orei programate si nu intelegem de ce ar fi azi altfel pentru ea. si gata ... am intrat la domnul doctor care zambea... probabil se amuza ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am ajuns pe pagina 2? [:(]

Florentinaid="brown"> [pup] ce faci? Stiu ca trebuie sa nasti zilele acestea,sau mai insel? Iti urez sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios iar tu sa te recuperezi cat mai repede! Ne gandim la tine!

Te asteptam cu povestea nasterii!

Va [pup] pe toate!

 


Mirela [flo]id="brown">id="size1">

Vine Craciunul!id="size1">id="brown"> [pegeam] Praying for a miracle!id="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,

slabuta miscare , intr-adevar.

Parca Florentina zicea ultima data ca merge pe 21 la spital.

Nu am avut rabdare sa citesc la mamicile de nov sa vad daca a scris ceva acolo, dar ar trebui sa fie in sapt 40 zilele astea.

 

Daca ne mai citesti, iti urez sa fie totul bine, iti tin pumnii;sa ai un bebe sanatos si sa ne auzim cu bine

Brrr! Cred ca sunt cea mai fricoasa gravida din univers.

Acum mai am una pe suflet: bebele meu nu s-a intors inca.

Si am realizat ca mai am doua luni[wow] de petrecut cu bebe in burtica.

Asa ca vin si eu cu intrebarea clasica: cat? cui? cand?

L-am intrebat si pe Dr. dar trebuie sa compar, nu?

[:D]

Shine [gravi] 32

 

Shine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...