Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel- CF 2 ( 11)


crinuta

Recommended Posts

Helenutzaid="brown"> bafta la [medic] Iti tinem pumnii!

Poate scapi de tuseu [xx(] Te asteptam cu vesti!

Alinaid="brown"> nu stiu sigur,dar din cate am inteles era pe forum o fata carte a nascut tot cu Nayel si nu a trebuit sa-si cumpere trusa.Mai bine il intrebi pe el.

Va [pup]

 


MIRELA [flo]

 

id="red">id="size1">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

deny,

am fost ieri la control si spre surprinderea mea a fost cel mai lejer din ultimele 4-5 luni. bb-lina mea nu s-a dezvoltat la fel de bine in ultimele saptamani, asa ca de la DPN 16.10 am 'sarit' la 20.10. am 'negociat' pt.cezariana, dar a ramas sa mai vorbim saptamana viitoare despre asta. si-a consultat tabelul de garzi si am observat ca saptamana viitoare nu are nici una ! (sper ca am vazut bine)

 

Alina [gravi]&[fetita] Serena

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pisoi3

ALINA, la CFR2 au trusa de epidurala. Eu am nascut in ianuarie anul acesta, inainte de nastere l-am intrebat daca au trusa de epidurala sau trebuie sa cumpar eu, mi-a zis ca nu e cazul sa o cumpar pentru ca au acolo. Pentru mai multa siguranta, intreaba-l pe dr.


id="quote">id="quote">...hai ca inainte de a pleca am zis sa mai arunc un ochi la subiect. pisoi3id="red"> dar banuiesc ca nu e gratis, nu? [biz] adica tot platesti pt acea trusa... intreb si eu, sper sa nu fie "stupid question" [flo][gravi] 21+[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burticutelor,

 

Am mai aruncat si eu un ochisor pe aici. Sa va traiasca BBii celor care ati nascut si nasteri usoare celorlalte viitoare mamici!

 

Martha78, sa stii ca si mie imi face programare tot peste o saptamana. De cate ori l-am sunat (in general la inceput de saptamana), desi avea garda si in saptamana respectiva, tot in saptamana urmatoare ma programa. Probabil ca asa procedeaza el.

 

[gravi]21+ & [copil] Raducu(19.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara!

am revenit. eu si bb suntem ok, nu am scapat de consult, de fapt nici nu i-am zis, mi-a fost nu stiu cum. erau muulte fete dar mi-a placut ca dnul doctor are dexteritate si a reusit intr-o ora cel putin vreo 5 paciente.

mi-a dat sa iau materna, o pastila la 3 zile.

cam asta ma duc sa ma intind ca sunt varza, cred ca dus+intors+stat pe la medic + aproape 4 ore.

va pup si weekend placut.

 

 

 

[gravi] 21+[baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, probabil vrea sa nu fie asa aglomerat, dar vad ca Alinacheid="orange"> zice ca saptamana viitoare nu are nici o garda si daca e asa nu mai ajung la controlul de 6 saptamani, ci la 8 sau 9 [ups]

quote:Originally posted by simkat

Martha78, sa stii ca si mie imi face programare tot peste o saptamana. De cate ori l-am sunat (in general la inceput de saptamana), desi avea garda si in saptamana respectiva, tot in saptamana urmatoare ma programa. Probabil ca asa procedeaza el.[gravi]21+ & [copil] Raducu(19.02.2004)


id="quote">id="quote">Martha & Dariusid="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helenutzaid="brown"> am vazut ca ti-a dat Materna.Si eu am luat tot 1 la 3 zile.Imi aduc aminte ca am iesit din cabinet cu reteta in mana si asistenta [xx(] s-a uitat pe ea si mi-a zis ca pot sa iau Materna de la ea,bineinteles la alt pret,decat cel din farmacii.Mi-a dat cu 25 ron iar in farmacii este 30 sau 40 ron.Cand mai mergi sa intrebi daca mai are.Din cate am inteles i le aduce cineva lui Nayel si ii convine sa le dea mai ieftin![cool]

Mai fetelor,abandonam subiectul despre dr. nostru preferat? [;)]

Va [pup]

 


MIRELA [flo]

 

id="red">id="size1">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...