Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu am nik sa-tzi zic


Recommended Posts

azi n-a fost ziua mea deloc.... am avut un cosmar azinoapte, m-am trezit ca un sentiment ca ceva rau v-a fi azi iaca de cand a plecat incerc din rasputeri sa-l inteleg si sa comunic cu el, pierd cate 3 4 ore pe zi la sf de saptamana pt nik, numai eu vorbesc numai eu , cateodata eu vorbesc eu aud, am incercat sa-l fac sa intelega ca ca Stephie nu asculta de el in special prin internet..... dar azi mi s-a pus pata...l-am intrebat daca are ceva in plus sa ne zica, comunice, asta dupa ce 2 ore si ceva numai eu vorbise, el vorbea cu taica-sau si in maghiara de partea cealalta a firului, si iaca zice ca nu are nik sa ne zica asa ca m-am enervat si i-am zis ca daca nu mai avem ce sa ne zicem mai vorbim saptamana viitoare, am mai stat 5 min ca sa-si i-a stephie la revede, si doar doar poate o sa zica ceva, asa ca am iesit. Intre timp m-am gandit sa plec afara cu fie-mea si patrupedul...dar i-a-l de unde nu-i...am crezut ca vad negru....am cazut total....[bruta][bruta][bruta]imi plange sufletul si nici macar nu stiu ce sa fac tarziu am vazut ca mi-a scris inca 2 randuri ca de fapt credea ca ar fi putut sa sa ne spuna de ultima lui carte citita, dar ca cu vocea metalica de la internet nu a r fi mers... pe dupa amiaza al meu frate ca s-a certat cu mandra si ca sa-i scriu eu ei sa-l laud pe el..... scum stau cu gaza si as vrea sa plang dar nu pot sunt asa de trista pt familia mea, pentru toto, simt ca nu mai pot Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu am inteles asa:

 

corina se plange ca sotul ei nu spune nimc cand vb cu el la telefon, numai ea duce conversatia.

 

plus ultima oara si-a pierdut si cainele, pe toto.

 

corina - tu incepusesi sa ai viata ta cu stefie cu bune si rele la un mom dat. el a zis ca o sa se intoarca la voi si iar ai inceput sa te cramponezi de el, si iar a inceput sa te traga in jos. zau!

 

el face figuri si va maraste viata de la mii de kilometri!

 

si e asa cum simti tu: macar de ar avea ceva sa va zica, sa va transmita. pana si la telefon tot tu trebuie sa muncesti.

 

trebuie sa te rupi de el, ca sa lasi frumusetea vietii sa ajunga pana la tine, ca sa fii si tu fericita si ca sa te simta si fetita ta fericita, si ca sa fie si e a fericita si sa se bucure si ea de viata, pentru Dumnezeu!

mai multe nu-ti mai spun pentru ca stii si tu, numai rupe-te odata!

el pate sa ii fie tata la fel de bun daca vrea si fara sa fiti casatoriti, poate si el trebuie sa se elibereze o perioada de voi, ca sa isi duca furiile pana la capat si sa se elibereze.

 

te pupic si fii puternica. pupici lui stefi!

 

edit: fetelor (de mai sus) credeam ca isteti mai istete...[bang]

 

bobi si andi

 

sunt confuza... sau poate nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu cati ajung pe la jurnale sa citeasca si sa mai puna cate o incurajare (ptr ca de asta are nevoie Corina.... puteti da o cautare pe subiectele ei, sa vedeti care ii e situatia).

 

 

Corina - de la mii de km distanta relatia voastra nu se poate imbunatati... cel putin asa vad eu (poate ma insel). Poate el nu e genul sa faca poezii prin webcam. Daca tot comunicati la distanta, poate ar fi bine sa va scrieti. Altfel ajunge informatia.

 

Cred ca ar fi bine, ptr tine, ptr Stefi, si ptr sotul tau, sa va clarificati situatia.

Ai tai sunt la tine? Adica - ai avea motive sa te intorci in RO? Unde simti ca ati fi amandoi linistiti sa va clarificati sentimentele? Sa stati de vorba fara a simti presiuni sau sa va simtiti inconfortabil?

 

Curaj! Gandeste-te ca tot ce a fst urat a trecut si ca de acum va fi bine! Te va ajuta la moral.

 


Dragostea e oarba, dar casatoria ii reda vederea.id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand doi oameni nu mai au ce-si spune, totul e pierdut. Stiu pe propria-mi piele. Insa tot pe pielea mea am simtit si fericirea, care a urmat deznadejdii. Curaj tie si tuturor celor care simt ca le fuge pamantul de sub picioare!

 

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Doiny

Cu dedicatie:"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)[poc]


id="quote">id="quote">Citatul asta ti-l dedic si tie... sau mai potrivit ar fi nuca in perete.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Doiny

Cu dedicatie:"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)[poc]


id="quote">id="quote">Multumesc la fel si tie. O remarca minunata dar care cum mai zicea cineva se potriveste ca nuca in perete.WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...