Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu am nik sa-tzi zic


Recommended Posts

Corina- imi pare tare rau ca treci prin asa ceva...Am citi si ce si sris la subiectul celalalt..... Nici nu stiu ce sa iti spun... am trecut si eu printr-o sit asemanatoare dar nu asa de grava...... Este greu cand tb sa te lupti singura cu toate, cand nu mai ai timp nici sa respiri si copilul are personalitatea lui, cand mai vine cineva si iti da sfaturi sau iti spune ca nu procedezi bine, iar tu mai esti si intr-o tara straina..... Imi pare tare rau si as vrea sa te ajut intr-un fel dar nu stiu cum... Iti inteleg perfect supararea si nelinistea..... Si imi doresc tare mutl pt voi sa va fie bine! Sa ajungeti la un echilibru, sa va intelegeti bine si sa gasiti o cale de comunicare.... Sa nu mai fii nevoita sa dai raportul nimanui si sa nu te mai supere nimeni.. Iar cu soacra... Stiu ca e greu dar incearca sa o ignori!!!! E f adevarat ce ai spus, este bunica ei si vrea sa stie despre ea, dar incearca sa "ai dopuri in urechi" cand mai esti nevoita sa o asculti..... Multa putere, liniste si fericire!!!!!!!

 

Simona mamica lui [copil]Mario-Gabriel, praslea cel vesel si voinic - 22.07.2005

Poze Mario Gabrielid="green">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...