Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce ne-am casatorit?.....


Recommended Posts

E frumos, daca-i adevarat. De fapt cred ca, pentru o bucata de vreme, cei mai multi gandesc asa. Dupa aia...chiar voiam sa deschid un subiect cu titlul: usor sa ai, greu sa pastrezi.

Avand in vedere ca ceea ce a fost frumos se strica aproape exclusiv din vina noastra, merita sa ne gandim mai des in stilul lui vandal, chiar daca momentul nu ne imbie intotdeauna.

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

E foarte frumos sa auzi ca un barbat gandeste asa.Si ca spune asta in public!!!De obicei ei isi ascund sentimentele...Sunt mai mandrii...Poate ca sunt si exceptii...Poate ca asa gandesc toti dar cred ca nu trebuie sa spuna ce simt...Al meu imi spune ca ma iubeste...Inca des...Dar e frumos ce a zis vandalid="red">.

Noi ne-am casatorit ca ne iubeam de 7 ani jumate.Si nu mai avea rost sa stam separat...Si trebuia sa o facem si in fata lui Dumnezeu...Nu????Asa e normal...Nu doar pentru o bucata de hartie cum spun altii....

Acum avem 9 ani de cand suntem impreuna...E frumos...

 

NUNTA

28.05.2005

http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vandalid="blue">, [floare3][floare3][floare3].

 

In alta ordine de idei, daca pe parcurs ceva se schimba din ceea ce este frumos la inceput, este numai vina noastra, nu numai a mea sau numai a lui, a noastra a amandurora. Depinde foarte mult de amandoi ca ceea ce avem la inceputul relatiei si ne da aripi sa facem acest pas important cum este casatoria, sa se pastreze in timp.

 

 

Cu mult drag, Nana.id="Comic Sans MS">

Fotografii nunta!

 

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!id="red">

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca fiecare dintre noi am realizat ca celalalt nu era o persoana cu care AM FI PUTUT trai, ci persoana FARA DE CARE nu am fi putut trai.

Pentru daca nu ne-am fi unit destinele, sufletele noastre ar fi fost oricum unite pe vecie.

Pentru ca am crezut, credem si vom crede in IUBIRE.

Pentru ca ne dorim sa imbatranim impreuna.

Pentru ca fiecare lupta SI pentru fericirea celuilalt.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am casatorit cu iubirea in suflete si in ochi si nu pentru a intra in randul lumii ci pentru ca unirea noastra este atat de minunata incat TREBUIE sa iasa la lumina zilei - recunoscuta de toti - de biserica si de stat. Si pentru ca ne doream copii legitimi care sa aiba mama si tata nu doi zapaciti care nu cred in validitatea actului civil si religios.

Si pentru ca iubindu.ne sa ne acceptam, limitele, calitatile si responsabilitatile vietii, sa le transformam in iubire concreta zi de zi- sa ne anulam unul in altul convinsi fiind ca "cine iubeste, insutit va primi inapoi"!

 

 

FATA FANTASTICA

DIEGO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...