Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce ne-am casatorit?.....


Recommended Posts

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Elle_seb

Mey, asta-i o specie rara pe cale de disparitie. Vandal, ce-ar fi daca te-am clona? Asa am putea avea si eu si JG parte de asa ceva [:-)))]


id="quote">id="quote">Clonati mai multi sa ajunga la toata lumea.-------------------------In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a raspunde la INTREBARE: aceeasi...nu cred ca se poate vorbi de impacare dar nici nu am alt cuvint. Ce e important pentru noi este ca stiu ca ma iubeste si amindoi ne vedem viata impreuna.

 

A fost un traumatism infiorator dar care mi-a deschis ochii la multe lucruri si care m-a eliberat de lucruri de care nici nu eram constient (sau poate nu vroiam sa le constientizez).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU CA NE IUBEAM. NE IUBEAM DE MULTA VREME SI STIAM CA VREM SA IMBATRANIM IMPREUNA.

 

ne iubim si azi si ne bucuram de cele doua minuni, si chiar daca convietuirea in 4 nu mai e la fel de usoara cum parea acum vreo 15 ani, la varsta dolescentei, sper din suflet sa gasim puterea sa trecem peste toate obstacolele!

 

PS [:D]cat despre gena aia care-l face pe vandal sa vorbeasca atat de poetic... vreau sa i-o dau si eu lu' barbata-meu, se poate ascunde in haleala? in cartofi prajiti merge??? [hot]

 

_________________________________

Aid="red">Nid="green">Aid="orange">Mid="blue">Aid="purple">Rid="green">IAid="red">id="Stencil">, mama soldatzeilor de plumb

[hagi]Bogdan - 04.07.2000 si [bonjovi]Tudor - 13.06.2003

 

poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )

 

grecia 2006

 

DACA DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, hei fetelor, cum ati vrea voi sa clonatzi un astfel de barbat. Cum am vrea sa avem si noi un astfel de partener (eu partenera, ca daca nu sigur imi saritzi in cap) insa cati am simtit vreodata ca suntem capabili de astfel de sentimente? Cati dintre noi ne-am regasit citind ceea ce a scris Vandal? E foarte usor sa ceri, insa oare putem oferi la fel de mult precum cerem? Oare nu ar trebui ca inainte de a cere sa oferim NOI asa ceva?

 

Dar v-ati gandit ca el poate este deosebit SI prin ceea ce iubita lui l-a facut sa simta? V-ati gandit ca partenerul din fatza ta nu poate fi IDEALUL ci, cel mult poti incera TU insatzi sa fi un partener (partenera) ideala? E foarte frumos ceea ce Valdal simte si sunt convins ca si iubita lui simte la fel. Toata stima pentru iubirea voastra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alinaxeni
quote:Originally posted by Elle_seb

Mey, asta-i o specie rara pe cale de disparitie. Vandal, ce-ar fi daca te-am clona? Asa am putea avea si eu si JG parte de asa ceva [:-)))]


id="quote">id="quote">Clonati mai multi sa ajunga la toata lumea.-------------------------In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.
id="quote">id="quote">FETELOR VIN SI EU LA FILMUL ASTA!!!!id="red">id="size3"> Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...