Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce ne-am casatorit?.....


Recommended Posts

quote:Originally posted by Adrianai

Mai cum le stiti voi pe toate ca niste oameni mari. Si cum va deranjeaza adevarul.WARNING: I have an attitude and I know how to use it!


id="quote">id="quote">Nici pe departe nu ne deranjeaza adevarul , draga mea. Asta ne-ai cerut sa facem asta am facut. Nu pot sa spun ca imi pare bine ca de asta v-ati casatorit dar ma bucur cel putin ca noi nu de asta ne-am casatorit. Ei...poate ca nu le stim pe toate. Ca nu avem inca asa multi ani de casnicie dar... suntem dispusi sa mai invatzam cate ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Elise

eu m-am casatorit pentru ca aveam impresia ca impreuna putem trece toti muntzii...si n-a fost asha... Pentru ca eram sigura ca, orice probleme pot sa apara pe parcurs, impreuna le putem depasi... si acum nu mai sint sigura....Pentru ca fara el eram singura - am inceput sa fiu singura si cu el.Am incercat ca din "el" si "eu" sa facem un "Noi" si probabil n-am reusit - sau poate acum sint doar in pasa proasta...M-am casatorit din SPERANTZA.Credeam intr-un vis.Cam asta a fost motivul.Elise


id="quote">id="quote">Elise mama da' unde tie optimismu' de care ai dat dovada mereu?NU lasa rutina sa te acapareze....doar de stiu fata isteata[:D]Yo m-am casatorit pentru ca nu vroiam sa fiu departe de el...pentru ca am stiut ca voi fi fericita cu el,daia!japonia prin ochii unui amatorid="Comic Sans MS">id="size1">,despre tineid="size1">
sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce ne-am casatorit?[hopsieu]

- Pentru ca din momentul in care am hotarat sa fim impreuna, am stiut ca pentru fiecare exista o jumatate, si eu sunt o norocoasa ca am gasit-o;

- Ne iubim,ne iubeam si , Doamne Ajuta!, ne vom iubi mereu;

- pentru ca acum nu mai cred ca a merge impreuna pe strada de mana la 80 de ani e un vis imposibil;

- pentru ca e prietenul meu, confidentul meu, omul din spatele cortinei, fara de care spectacolul ar fi un esec;

- pentru ca nu pot sa respir dak nu stiu ca e bine, langa mine sau in orice parte a lumii;

- pentru ca e oaza mea de liniste si curaj, cand totul in jurul meu se prabuseste;

-pentru ca am ne-am daruit unul altuia trup si suflet;

.... in esenta: pentru ca e sotul meu, suntem impreuna de 9 ani si suntem casatoriti de 1 an jumatate si pentru ca viata pare mai frumoasa dak ai cu cine s-o imparti.[il][amoras]

Numai bine si multa dragoste tuturor!

[cina2][cheers]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Adrianai ....mai dar ce ai mai crescut tu de le intelegi pe toate si iti permiti aceste aere de superioritate!

Bravo! Daca te simti bine continua, daca nu, iubeste!

Probabil ca nu ai cunoscut insa iubirea....daca e asa, nu dispera ci ramai pura si deschisa la sufletel!

Poate dupa ce cobori pe pamant si pui nasucul mai jos, vei reusi sa intelegi ce inseamna CU ADEVARAT casatoria!

 

 

Nimic personal...era doar asa haz de necaz (nu al meu)!

Eu m-am casatorit din dragoste nu pentru a "poseda" ci pentru a da![flo]

 

 

FATA FANTASTICA

DIEGO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi ne-am casatorit pentru vom obtine mai usor credit de la banca. sa ne ajute DD sa va calcam pe urme. oricum suntem impreuna de 6 ani.

quote:Originally posted by Mirunaa

Ne-am casatorit ca sa prindem un loc la caminul de familisti din Regie![:D] Am fost prieteni 3 saptamani....si pe 11 septembrie am facut 15 ani de casnicie.Oare o fi fost mai mult decat o camera in Regie?[:D] Sigur.... Toate cele bune!M.P


id="quote">id="quote">Poze noi noute
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...