Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

V-ati "imprumuta" barbatul ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 253
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu ma confrunt cu o problema de fertilitate, asa ca inteleg disperarea prin care s-a ajuns la o astfel de metoda. Problema este insa de ordin moral (banuiesc ca nimeni nu s-a gandit la prestatul ..."life") in sensul ca sotul tau se va simti responsabil fata de acel copil, indiferent ce discutii ati avut inainte, iar de aici pot apare o suta de complicatii. Prietena ta poate apela la banca de sperma si poate alege caracteristicile viitorului "tatic", asa ca ar fi cam acelasi lucru cu a-l alege dintre cunoscuti sau prieteni. De ce nu vrea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca un astfel de act trebuie tinut in mare secret pentru ambii parteneri implicati. Deci nici vantu nici pamantu nu trebuie sa stie de "actul de binefacere" Tatal biologic nu va fi afectat, asta e clar. Eu daca nu as stii,clar ca nu as fi afectata, 'Tatal'in schimb ar fi cel mai afectat. Si ma gandesc ca nici mama naturala nu ar fi nici ea afectata, doar si-a implinit visul. Deci tacerea e de aur
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu si nici el nu s-ar lasa imprumutat daca., prin absurd, as spune da[:D]! Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine infertilitatea e un subiect sensibil dar oricat de buna prietena ar fi nu as fi de acord si nu stiu cum ar putea sa ii treaca prin cap sa imi ceara asa ceva. Exista banci de sperma, de aia totul acolo e anonim fara complicatii. Oana_B [*][url="http://new.photos.yahoo.com/oanateodora/album/576460762319329311"]Donatii - Craciunul Bunicutilor[/url][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...