Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

V-ati "imprumuta" barbatul ?


Recommended Posts

Eu, pt bb, as fi facut orice. Dar io`st in stare de multe kestii neortodoxe (nici nu`st ortodoxa[hot]). Depinde de stomacul fiecaruia si de scopul fiecarui om. Ca pana la urma noi decidem si noi suportam consecintele. Important e sa le putem duce, consecintele ! [^] Deci, daca sotia e in stare sa tina secretul pana la capat si respectivul "donator" e sigur ca nu-l va manca undeva pe viitor sa se implice mai mult si sotul e intr`atat de credul incat sa nu cerceteze dupa ... e ceva. Iar daca se pun toti 4 de acord, e modern [hot] Nu dati cu pietre !!! ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Infertilitatea este o problema de cuplu. Apelul la o astfel de "metoda" tradeaza insasi ideea de cuplu. In plus, exista solutii pt situatia data: IAD si adoptia [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/boticelina/my_photos"]pisici si floricele[/url]#13;#10;#13;#10;"If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, deoarece nu as putea sa stau linistita stiind ca sotul meu are un copil care nu stiu cum e ingrijit si iubit.Cred ca el n-ar putea nici atat. Cred ca mai simplu ar fi sa se apeleze la o banca de sperma....Poate suntem noi prea sentimentali, poate altii privesc mai practic problema, cinste lor[asia] Silvi si bebe Alain 19.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai deja ai pus problema altfel joxy Cum as percepe-o pe femeia aia?Ar fi OK din punctul meu de vedere.Nici o problema. Revin cu intrebarea.De data asta o formulez si eu altfel:daca ar veni o femeie la tine si ti-ar spune ca vrea sa-i faci un copil?Ce ai face? Si sper sa-mi raspunzi.Eu ti-am raspuns tie si cred ca ai ramas dator.[huta] [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by georgi75
Pai deja ai pus problema altfel joxy Cum as percepe-o pe femeia aia?Ar fi OK din punctul meu de vedere.Nici o problema. Revin cu intrebarea.De data asta o formulez si eu altfel:daca ar veni o femeie la tine si ti-ar spune ca vrea sa-i faci un copil?Ce ai face? Si sper sa-mi raspunzi.Eu ti-am raspuns tie si cred ca ai ramas dator.[huta] [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
O groaza de variante pt. raspuns, fiecare cu implicatiile lui. Datele problemei: EU, insurat, casnicie fericita, copil frumos si destept, nevasta pe ca re o iubesc. EU, neinsurat EA, maritata/nemaritata, casnicie solida/subreda, iq ea=mare/mediu/mic EA, spune scopul/nu spune scopul EL stie/nu stie, iq el-mare/mediu/mic Ce as face ?! Nu cred ca as face sex neprotejat [:D] daca nu mi-ar spune scopul. Iar daca mi-ar spune scopul...doar noi 2 sa stim 1. sa fie maritata 2. sa nu poata avea copii cu sotul ei 3. sa aiba un IQ suficient pentru a nu strica ambele casnicii 4. as intreba de ce ma prefera pe mine insurat in loc sa caute o "aventura" 5. ... Raspunsul este ca m-as consulta intai cu sotia mea care citeste acest forum [:D] Iar daca mi-ar spune scopul...sa stim toti 4, decizia va fi de comun acord. Cu respect, G. www.siteaudit.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-ar derenja sa "ajut" pe cineva, dar cum as putea trai stiind ca fata mea mai are o sora/frate si totusi sa tratez acel copil ca fiind copilul lor, fara nici o legatura cu noi. si sunt convinsa ca nici al meu sot nu ar putea privi pasiv acel copil, stiind ca totusi e parte din el. noi chiar avem niste prieteni foarte buni care nu pot avea copii, din cauza lui, nu au pus niciodata problema si sper sa nu el treaca prin cap. Nu actul in sine m-ar derenja cat copilul acela care va lua nastere ca urmare a acestuia. Eu una clar n-as putea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Orice persoana care e convinsa ca ar sta cu gandul la acel copil percepandu-l drept frate cu propriul copil nu va putea accepta. Dar exista si persoane care nu ar avea "problema" asta. Poate ca sunt mai putine, dar exista(!), nu sunt deloc de condamnat, si ele ar putea fi ajutorul cautat. Depinde unde te situezi. Cand am raspuns da nu am glumit, si prin acel da aratam unde ma situez eu. Totusi conditia esentiala pentru mine e... borcanelul [hippi].
Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni. Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt una dintre acelea cu sacii in caruta, dar sunt sigura ca daca nu puteam avea copii din cauza lui, sigur il faceam. Acum sa nu aud, prostii de genu ca nu-l iubesti, nu-l respecti, subforumu de la 1, 2 e plin cu fel si fel de cazuri unul mai dureros decat celalt, dar copilul ar ramane al meu. Daca el nu ar stii totul ar decurge normal, daca doamne fereste ar afla, atunci daca m-ar intelege de ce am facut si ar accepta, ar fi ok, daca nu, asta e
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...