Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

recomandati-mi un psihoterapeut bun, va rog


Recommended Posts

quote:Originally posted by lili81

Chestia ca daca divortezi, iti ia copiii...mi se pare o aberatie, nu stiu cum poti sa crezi asa ceva.


id="quote">id="quote">mda, nici eu nu cred ca are cum sa-i ia, legal.De mica am fost silita sa-mi intrerup educatia ca sa merg la scoala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mai fetelor, singura persoana de care mi-e mila, sincer, este micutul care este si cel care va veni. sint a naibii, sint cum vreti voi, insa asta gindesc acum.

 

.... poate e prea tirziu, insa eu m-as fi gindit ca un copil conceput cu asemenea barbat poate sa il mosteneasca. in fine, asta nu mai conteaza, acum cred ca e cam tirziu sa gindesc asa.

 

chiar si sot sedat.... unde e placerea vietii, placerea cuplului, a familiei...copii se vor bucura din plin de el... asta e sotul care ti-l doresti.... ???....etc

 

nici vorba sa iti ia copilul/copii, legal vorbind, in conditiile in care el este cel care "agita apele" in casa.

 

un copil crescut in asemenea conditii de scandal si cearta in casa, nu vad sa se dezvolte in conditii normale, care asta ar putea dauna mai tirziu. daca mergi pe ideea ca e prea mic si va uita, te inseli.

 

posibil ca judecata/parerea celor care ti-au dat raspuns pina acum sa fie mai sanatoasa decit a ta, deoarece ele nu sint implicate emotional absolut deloc.

 

iar la sfirsit subscriu la ce zice aamu. cam cite crize vrei sa faca ? rezultatul crizelor sotului tau se reflecta in comportamentul copilului. grav ! nu e suficient ????

 

sint revoltata de ce citesc, poate raspund din prisma unui copil abuzat, sau din prisma unei mame, sau ... din prisma unui om, nu stiu.

 

repet, scuze daca te-am suparat cu raspunsul meu, dar tot nu pot sa sterg ce am scris. e pur si simplu ceea ce gindesc.

 

sanatate doresc, tuturor ! micutului in special, cit si celui care va veni ! iar tie minte limpede !

 

POZE

FILMULETE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...