Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR ( 5 )


Recommended Posts

buna fetele , ce mai faceti??? ken imi pare rau pt. cele intamplate , dar tot raul spre bine [bis] eu iti dau un sfat prietenesc , nu te mai agita de pe acum , ca o sai timp suficient sa te dai cu capu' de pereti, daca o sa te mariti cu el si o sa stai in japonia. linisteste-te si traieste-ti viata acum , cat mai ai timp. [:D][:D][:D] eu nu prea am noutati si nu prea mai intru pe DC. va pup pe toate [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

vai ...fetelor daca ati sti voi ca eu de fapt sint foarte bine familiarizata cu toate treburile astea cu JAPONICA.CA doar ma stat si eu acolo 3 ani.DAR stiti si voi cu sintem noi romancele...trebuie sa despicam firul in en parti ca sa ne asiguram ca va fi totul bine.ASA sint eu.[bang][bang][bang].SA AVETI O ZI BUNA{sau o seara buna} ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami de ce sperii fata asa de tare? Eu nu m-am dat cu capul de pereti si nici nu ma voi da[:D] M-am casatorit aici din dragoste si de buna voie si nu am avut nici un motiv ca sa ma dau cu capul de pereti,sentimental am fost si sunt trista doar cand m-i se face dor de mama,in rest sunt ok ,ba chiar m-am obisnuit sa traiesc in japonia. Ken iti doresc mult succes si dabea astept sa vi in japonia[;)] "LA MULTI ANI 2007!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paula_mea
Nanami de ce sperii fata asa de tare? Eu nu m-am dat cu capul de pereti si nici nu ma voi da[:D] M-am casatorit aici din dragoste si de buna voie si nu am avut nici un motiv ca sa ma dau cu capul de pereti,sentimental am fost si sunt trista doar cand m-i se face dor de mama,in rest sunt ok ,ba chiar m-am obisnuit sa traiesc in japonia. Ken iti doresc mult succes si dabea astept sa vi in japonia[;)] "LA MULTI ANI 2007!"
eu nu vreau sa sperii fata , am spus doar realitatea [:D] si eu m-am casatorit din dragoste , si de buna voie , dar asta nu inseamna ca viata in japonia e perfecta [;)] dar , na!!! fiecare cu gandirea lui , eu mi-am spus doar parerea , eu una de abia astept sa scap de tara asta , si poate voi reusi odata si odata , si sotul meu la fel, asa cat e el de japonez , ii uraste pe toti. ma bucur pt. fetele care se simt bine si le place , si va urez noroc la toate [flo] [pup] la tot clubuletul *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nanami
[/size=1] eu nu vreau sa sperii fata , am spus doar realitatea [:D] si eu m-am casatorit din dragoste , si de buna voie , dar asta nu inseamna ca viata in japonia e perfecta [;)] dar , na!!! fiecare cu gandirea lui , eu mi-am spus doar parerea , eu una de abia astept sa scap de tara asta , si poate voi reusi odata si odata , si sotul meu la fel, asa cat e el de japonez , ii uraste pe toti. ma bucur pt. fetele care se simt bine si le place , si va urez noroc la toate [flo] [pup] la tot clubuletul *[grup]-ul fetelor fantastice* [/quote] 1. Realitate???care realitate?Nanami ce vrei sa spui? daca realitatea ta este grea sau insuportabila asta nu inseamna ca toate fetele care sunt casatorite in japonia trec prin aceasi situatie...[V] 2.Viata perfecta???oare exista undeva viata perfecta?sau om perfect???fiecare padure isi are uscaturile ei,nu? 3.Tara asta are un nume, JAPONIA ,si daca tu dabea astepti sa scapi de ea, asta nu inseamna ca si alte japonici isi doresc acelasi lucru,nu? Daca tu urasti Japonia,asta nu inseamna ca toate Romancele care sunt in japonia au acelasi sentiment,de sho? 4"sotul meu la fel, asa cat e el de japonez , ii uraste pe toti"....tu chiar crezi ca sotul tau uraste Japonezii???eu nu cred chiestia asta,hai sa fim serioase...TU urasti romanii???NU,de sho?[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paula draga mea , nu inteleg de ce tii tu asa de tare cu chestiile astea , eu am spus doar parerea mea , nu am jicnit pe nimeni . nu? eu nu am chef sa ma cert cu nimeni , asa cum am mai spus si mai sus "fiecare cu gandirea lui" , asta e , o sa incerc sa ma abtin cand e vb. de japonia. si cu asta , am inchis discutia . o seara buna [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa!!! inca ceva paula poate la voi sunt oamenii altfel , eu pe unde am fost toti m-au dezamagit , si am aproape 9 ani de japonia , nu e vina mea ca asa sunt unii oameni si unele chestii care sunt trecute de limita mea , iar ultima e ,,,, ca eu imi cunosc sotul mult mai bine ca oricine , chiar mai bine si decat familia lui , asa ca orice ai spune tu , pe mine nu ma incalzesti , dar nici nu ma racesti , si hai sa incheiem discutia asta ca sunt destul de nervoasa din cauza lor (adica a unei) la servici , nu vreau sa ma enervez si aici . te pup si numai bine.[cheers] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ken stai linistita ca nu exista divergente intre noi , nu-i asa paula ??? asta este, nu este vina ta , eu un singur lucru nu inteleg , de ce sar toate cand e vb. de japonia??? eu sunt un om simplu , nu imi place prefacatoria , si nu bag mana in foc , nici macar pt. mama mea . dar gata . s-a treminat , cel putin eu , asta e ultimul mes. scris aici , de aceasta problema . mi-e dor de aillene , pe unde o fi oare ??? heiiiii!!!!! aileene unde esti , nu ti-e dor sa mai facem noi asa cate una lata???? te astept [alcool] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...