Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] gagicutelor !!! Ma bucur sa va revad de fiecare data [olala] ! Vad ca sunteti in "toi" mereu cu maneluta [cheers] , BRAVO ! Tot asa s-o tineti ca io mai trec sa le ascult , chiar daca nu mai intru in vorba , ca n-am ce sa va ciripesc , doar f ocupata si fff obosita ! Cine-a inventat [auto] , ca tot mai multe ai de facut , cand omu n-avea era mai "linistit" daca-i pot spune asa [:D] , dar pe de alta parte parca nu [V] , deci...mai bine asa nu ? Mai da ce manelute mumoase ca si sufletele voastre [cool] ! [bis] MERCI[bis] ! Ma duc , ca m-asteapta cina , si n-am facut inca nimica ! Dar ce voi face e tare usor asa ca [;)] am scos-o si pe seara asta [huta] ! [pup]-ici dulci la toate , sanatate si multe bucurii , alaturi de cei dragi voua [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai fetelor , nici o miscare pe acilea ? Vin si io sa sorb cafeluta in compania maneluitei cu voi biensur' si voi ? Ia-le de unde nu-s [alcool] ! Pai se poate una ca asta ? Hai grupir...grupir ! Repejor s-aud cum canta muzicuta , da pana cand : TREZIREA ! Io am terminat deja cu [dus][rufe][curat] si acuma fac [papica] doua bulane dom'le de pui in cuptor de-ti curg [pofta] ! Si dupa am treaba , plecam la socrela , bem o café si o intindem la [auto] cumparaturi , facem afacere mare astazi , cumparam noul tv plasma ecran plat 50% de pret [:D] ! Cand vine sefu' acasa totu-i pregatit...sa-l despacheteze si sa-l bage-n priza , ca deh si el trebuie sa munceasca ! Va tzucalesc si va doresc o zi extraordinara [pup][pup][pup][pup][pup][pup] la toate si sa cante manelutza [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai gagicutelor , deschideti noul capitolas [;)] ca mi-e teama ca nu va mai gasesc pe urma [alcool] si trebe sa va caut o saptaluna [:D]...la treaba [cheers] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...