Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor , o zi frumoasa ca si voi va doresc [pup] ! ...Eu ce sa zic , astazi n-avem scoala , nici lucru , asa ca dupa masa avem program de biblioteca (ducem cartile imprumutate inapoi) si box-tailandez (l-am inscris pe al mic la un sport si vad ca-i place) ! Am terminat cu decoratiunea inerioara/exterioara ptr sarbatori si acum ma odihnesc si eu , ca tare e obositor , dar imi place la nebunie , mai ales ca am facut un "orasel" cu personaje , intr-un colt al sufrageriei , iluminata cu luminite frumoase [;)] ! Incerc sa le pun sa le vedeti si voi , doar ca nu stiu cum trebuie sa fac sa pun pozele in mesaj , ca ele sa apara sub un nume ! Deci incerc , nu stiu daca reusesc ! Daca nu merge va rog mult ajutati-ma sa inteleg treaba asta , n-am incercat niciodata , mercic si va trimit cate-un [pup] dulce si apasat la fiecare [hia] Deci uitati aici : crechedenoel "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami esti o Doamna , iti multumesc din suflet dar nu reusiiiiii [bang] , las-o incolo ca ma aburi de atata incercare ratata [alcool] Te [pup] dulce si ma bucur ca te revad [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...