Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

La multi ani! [pup]

 

Otilia cum a fost in Amsterdam? Mie mi-a placut acolo, mai ales plimbarea cu vaporasul pe canale si muzeul Van Gogh.

 

Cum petreceti 8 martie? Eu ies cu o vecina ucrainianca si bebeul ei la o cofetarie.

 

Azi nu sunt in toanele mele, da deloc. Asa ca ma intorc la borcanul meu de melancolie...

 

------------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Seara! Maine mergem la Moreni sa il lasam pe Paul la bunici o saptamana ca intram in santier cu casa [alcool]... am sa incerc sa fac niste pozici dar vom fi foarte pe fuga, ne intaorcem si cu "nenea Vasile" la Bucuresti, un nene zugrav din Moreni care ia mai ieftin la manopera..noi avem nevoie de el sa ne puna gresie+faianta si ce mai gasim prin casa de facut (reparat)! [:D]

 

Daca o sa am timp, o sa scriu impresii despre vizita la Moreni....dar cu doi barbati pe cap..nu stiu ce sanse o sa am! [:D] deh, gateste-le, spalate-le, calca-le, etc [alcool]...dar cine o sa aiba bucatarie "mumoasa"??? [:D]

 

Va pupic de noapte buna!

 

Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

FEBRUARIE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza, drum bun! Nu-i bai daca nu apuci sa ne dai vesti repede, da pune-le deoparte bine in memorie si cum ai timp scrie-ne! Io degeaba imi intreb familia, ai mei sunt pe alta planeta [:D]. Spor la infrumusetat bucataria!

 

Danielac si Mihaser, multzumim de urari.

 

-----------------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut dambovitencelor! Eu sunt o targovisteanca, transplantata in urma casatoriei in Alexandria. Am terminat liceul in 1991 la Grigore Alexandrescu (Carabela), dupa care am urmat A.S.E.-ul.Ma bucur sa o descopar si aici pe cuscra(Danielac), care cred ca e omniprezenta. Apropos de coada la usa Dianei...Rares e primul la rand!Va pup pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danig
Va salut dambovitencelor! Eu sunt o targovisteanca, transplantata in urma casatoriei in Alexandria. Am terminat liceul in 1991 la Grigore Alexandrescu (Carabela), dupa care am urmat A.S.E.-ul.Ma bucur sa o descopar si aici pe cuscra(Danielac), care cred ca e omniprezenta. Apropos de coada la usa Dianei...Rares e primul la rand!Va pup pe toate.
Uite ma ca nu sunt singura targovisteanca maritata cu teleormanean![cool] Sotul meu e din Turnu Magurele [:D]. Bine ai venit in randul nostru, mai ales ca ai in posesie o cumnatica asa faina! Chiar Daniela nu ne-ai mai spus si noua de Rares...viitorul tau ginere din cate inteleg! Ce mai face? Va pupez! Mihaela&Cristian 25.03.2006 [url="http://www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 "]Filmulete[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos"]Pozele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors duminica de la Moreni, dar nu am ce sa va spun fiindca de sambata pana duminica eu nu am iesit din casa [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] decat la plecarea spre Bucuresti...nu am ce noutati sa va dau! [:D] in seara asta, stand la coada la Billa, l-am recunoscut pe baiatul fostului primar din Moreni (Lazarescu), nu mai stiu exact cum il cheama, Liviu mi se pare..m-am uitat lung la el, sa fiu sigura ca nu gresesc, el era! [:D] [:D] [:D] se facu' frumushel pushtanul mey!!!!! [pk] care acum de fapt e barbat in toata firea! [:I] [pk]

 

Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

FEBRUARIE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaa, ba am sa va spun ceva dar nu de bine! [xx(]

A venit la Moreni o "gloata de tzepishti" cu un aparat medical (nu stiu cum se numeste), dar spun ei ca stai 2 ore in acel aparat si iti psune clar de ce boli suferi si ce tratament naturist ti se potriveste!!! si toata "distractia" asta te costa 70 RON..plus faptul ca ei au deja niste geluri facute ca sa iti treaca anumite dureri de incheieturi si reumatism si altele...

DRAGI MEI MORENNARI NU VA DUCETI LA EI CA E MAREEE TZEAPA!!!!id="red">

A fost mama aseara! ea are toata coloana distrusa..dar la acel aparat uimitor nu i-a iesit nici macar un inel deplasat...ea care a facut si RMN si cate alte analize si la cati docotri nua fost, plus durerile mari care le are..dar nuuuuuuuuuu dom'ne nu are nimik femeia, ba mai mult ar avea o bioenergie in ea cu care multi oameni ar putea vindeca de boli! [xx(] si a tinut-o de la 7 seara pana la 11.300 noaptea...[bang] [bang] [bang] io plecam de mult eheeee, si cu banii luati inapoi! faceam mare scandal![xx(]

 

Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

FEBRUARIE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Oana esti tare [:D] dupa ce-ti fug ochii la cozi mey? [:D]... Despre minuni cu aparate din astea am auzit si io, dar parca era ceva medical...iti zicea de ce boala suferi...un fel de ecograf minune...chiar m-ar fi interesat...ca io-s ipohondra! Daniela ti-am facut cuscra cumnata, dar nu dau miel [:D] Oti voi mai traiti? Nana? [pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006 [url="http://www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 "]Filmulete[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos"]Pozele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...