Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

Pai Ioanaid="red">, amandoi copii sunt [olala], de ce sa nu recunoastem.

Mihaelaid="red">, traim, dar eu sunt tare ocupata, la mamici am apucat si am pus ultimele doua albume cu Poze din Februarie si Poze din Martie. Noi tocmai ne-am intors de la doctor, a facut Ana o infectie la un ochisor si a primit picaturi cu antibiotic. In rest multe prostioare si vorbeste tare mult.

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

DANIELA exact asta uitasem sa spun ca fac "turul Romaniei" sa ia banii fraierilor.[xx(] [:D] MIHASER io-l cunosc pe "baiet" de cand era mic, dar trecand o perioada lunga fara sa il vad deloc, am ramas cu ochii la el [:D]..."prietenii stiu de ce!" [:-)))] OTILIA ai dreptate, recunosc, are d-na Lazarescu (fosta mea profesoara de franceza) copii reusiti, frumosi, destepti!! jos palaria! [il] cum mai e Ana??? [pup] Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) www.itmadesimple.ro [url="http://family.webshots.com/album/557450408BRVHsS"]FEBRUARIE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgiana, eu in afara de doctorita Stanca Alexandru nu mai stiu alt doctor in Targoviste. Pe ea o recomand, am fost multumita de ea. Te pot sfatui sa intri la odisee pentru ca uneori in liste scrie doctorii cu care au nascut sau vor naste. [url="http://photos.yahoo.com/otiliavermeulen"]Otilia si Ana Maria (18.12.2004)[/url] [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa lupte seculare care au durat doua saptamini, reusii sa pun astazi poze noi. Iaca aici: poze

 

Onitza, ce iti face bucataria si mesterul?

Otilia, s-a vindecat ochisorul de pitic?

 

Mihaser, Daniq, Deanielac, asteptam vesti!

 

Tuturor o primavara frumoasa! La noi a inflorit magnolia si ieri a nins! [:D] Noi asteptam Pastele si ne programam concediile (anul asta in fine in tara!).

----------

 

 

 

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danielaid="red">, vazut poze, citit in blog [:I]. Super ideea sa ai pagina ta si imi place cum petreceti timpul liber, plimbari, opera, lectura. Eu parca nu mai am timp de nimic, eu sunt mereu pe ultimul plan. Sotul tau inteleg ca nu are sange romanesc, sunteti haiosi unul langa altul, el este mult mai inalt. Dar tie iti sta bine asa micuta si delicata, Degetica [olala].

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, multzam de laude! Hehe, io si sotul avem sansa sa devenim pe plan local la fel de cunoscuti ca Stan si Bran. E suficient ca cineva sa ne fii vazut o data![:D] Da ce sa-i faci: eu am cautat unul mai micutz, da toti care indeplineau conditia in jurul meu se uitau numai la femei cu 10 cm mai inalte ca ei. Asa ca mi-am luat barbat inalt ceea ce e f folositor la bucatarie si cumparaturi, cind am nevoie de ceva de pe ultimul raft. [:-)))] Si daca tot e el asa de inalt se simte responsabil cu caratul de bagaje si plase! Unde sunt dimbovitenele mele? Se vede ca a venit primavara si sunteti numa la soare! Am fost si noi ieri in gradina botanica, am vazut pom cu bumbac si planta de cafea si o gramada de flori exotice. Si am fost si la ultimul film cu Hugh Grant, sotul a rezistat eroic si chiar s-a distrat (si eu care il vroiam ca razbunare pt Rocky [:-)))]). Filmul vi-l recomand daca va place genul de comedii romantice, are poante dragute si caractere simpatice si o nuanta de ironie la adresa industriei pop. ----------------- Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...